čas serveru: 08:36:17

Josef Konečný

Název: Lesní cesta

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 54, kvalitní rám - plátkové zlato, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5339

Josef Konečný

Název: Kamenolom

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5363

Josef Konečný

Název: Polní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5364

Josef Král

Název: Vrby nad potokem

Pastel / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 58 x 81 cm

Aktuální cena: 69 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 2842

Příhozy: 82

Josef Kränzle

Název: Mladý kuřák

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1935, rakouský autor, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 59,5 x 45,5 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4200

Josef Krejsa

Název: Zátiší

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 91 x 120 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 1468

Příhozy: 64

Josef Krejza

Název: Kokořín

Olej / dřevěná deska

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5669

Josef Křídlo

Název: V zahradě

Olej / lepenka

Rozměr: 59 x 49 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6420

Josef Kubizňák

Název: Tání na Poličsku

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1944, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4661

Josef Lada

Název: Klouzačka na náhonu

Kvaš na kartonu
( signováno vlevo dole, datováno 1943, stav perfektní )
Vystaveno:
2008 - Pardubice ( VČG ) katalog str. 6 )
Publikováno:
Monografie ( Olič ) str. 504
Posudek: PhDr. Pečinková, CSc. ( autorka monografie a výstav )

Rozměr: 35,5 x 57 cm

Aktuální cena: 1 700 000 Kč

Vyvolávací cena: 290 000 Kč

Id aukce: 1024

Příhozy: 81

Josef Lada

Název: V bryndě

Tuš / běloba / papír
kresba byla publikována roku 1929 ve IV. ročníku Kvítka
přiložen znalecký posudek PhDr. Pavla Pečinková, CSc.
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek

Rozměr: 16,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 42 300 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3380

Josef Lada

Název: Výprask

Tuš / běloba / papír
( signováno vpravo nahoře, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 12 x 15 cm

Rozměr: 12 x 15 cm

Aktuální cena: 96 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 3641

Příhozy: 85

Josef Lada

Název: Ilustrace k pohádce

Kombinovaná technika / tuš / akvarel
konzultováno s vnukem J. Lady a Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 25,5 cm

Aktuální cena: 115 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 5690

Příhozy: 81

Josef Lada

Název: Švejka vyhodili z blázince

Tuš / běloba
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 13 x 16 cm

Rozměr: 13 x 16 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5993

Příhozy: 59

Josef Lada

Název: Malí listonoši

Kresba / Tuš / běloba
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 11 cm
rámováno pod sklem
ověření na zadní straně Alena Ladová

Rozměr: 15 x 11 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5778

Josef Lada

Název: Koledníci

Litografie
( signováno dole, datováno 1936, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 27 x 17,5 cm

Rozměr: 27 x 17,5 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3488

Příhozy: 68

Josef Lada

Název: Už tě máme ... !

Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 12 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 15 x 12 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6076

Příhozy: 47

Josef Lada

Název: Prasátko s deštníkem

Kresba / Tuš / papír
( signováno vpravo nahoře, datováno 91, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm
znal. razítko Aleš Rezler

Rozměr: 16 x 10 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5839

Josef Lada

Název: Koledníci

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav slušný )

Rozměr: 26 x 18 cm

Aktuální cena: 35 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4341

Příhozy: 54

Josef Liesler

Název: " Autoportrét "

( signováno vpravo uprostřed, datováno 62, stav původní )

Rozměr: 20 x 11 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2883