čas serveru: 08:29:30

Josef Liesler

Název: Obětí

Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6132

Josef Liesler

Název: Unavený muž

Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm

Rozměr: 30 x 19 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6134

Josef Loukota

Název: Bernardýn

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 35 x 41 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3359

Josef Loukota

Název: Babička

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 25,5 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5018

Josef M. Černovický

Název: Třeboň

Olej / plátno
- oděrky na rámu

Rozměr: 65 x 85 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6421

Josef M. Černovický

Název: Tržiště v Bosně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 64 x 53 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1416

Josef Mánes

Název: Portrét dívky

Litografie
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
- rozměr ve výřezu: 57 x 47 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 57 x 47 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6457

Josef Mareš

Název: Cestou z pole

Olej / lepenka

Rozměr: 33 x 42 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1826

Josef Martinec

Název: Za humny

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Josef Martinec

Rozměr: 71,5 x 97,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5751

Josef Martinec

Název: Potštejn

Olej / plátno
Josef Martinec

Rozměr: 73 x 73 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5752

Josef Martinec

Název: Ovocné zátiší

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1960, stav slušný )
Josef Martinec

Rozměr: 54 x 80 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5753

Josef Martinec

Název: Letošní jehnědy

Olej / překližka
Josef Martinec

Rozměr: 65 x 82 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5754

Josef Martinec

Název: Krajina I.

Olej / plátno
Josef Martinec

Rozměr: 74 x 87 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6046

Josef Martinec

Název: Magnolie

Olej / sololit
( signováno na zadní straně, stav slušný )
Josef Martinec

Rozměr: 120 x 118 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5631

Josef Matěj Gottlieb

Název: Plaza de Toros

Akvarel / lepenka

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1593

Josef Mathauser

Název: Panna Marie s jezulátkem

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav původní )

Rozměr: 53 x 33 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 4860

Josef Multrus

Název: Portrét

Olej / plátno

Rozměr: 51,5 x 43,5 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1770

Josef Myslbek ml.

Název: Chlapec

( signováno dole dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 9,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 9,5 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5889

Josef Myslbek ml.

Název: Starý pán

rozměr ve výřezu: 21 x 12 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 21 x 12 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5890

Josef Novák

Název: Malostranské střechy

Olej / lepenka

Rozměr: 53 x 47 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4174