Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 45 x 37 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 4775
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav slušný )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2699
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )
Rozměr: 60 x 59 cm
Aktuální cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Id aukce: 693
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav perfektní )
Rozměr: 38 x 64 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 716
Bronz
Mramorový podstavec
( signováno vlevo dole, značeno Pekárek 29, stav perfektní )
Rozměr: výška 24 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 446
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5209
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )
Rozměr: 51 x 69 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2577
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 71 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6320
Příhozy: 87
Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6321
Příhozy: 96
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 95 x 120 cm
Aktuální cena: 190 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1040
Příhozy: 66
Olej / plátno / lepenka
oboustranný obraz
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 60 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2068
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav slušný )
Rozměr: 40 x 70 cm
Aktuální cena: 60 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4131
Účastníci: 17
Příhozy: 83
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 74 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3628
Příhozy: 106
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3629
Příhozy: 57
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 36 x 50 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4143
Olej / plátno
Rozměr: 85 x 65 cm
Aktuální cena: 52 100 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 560
Příhozy: 55
Olej / lepenka
Rozměr: 36 x 51 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 561
Olej / lepenka
Rozměr: 23,5 x 35,5 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4145
Příhozy: 41
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2611
Příhozy: 68
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4917