čas serveru: 10:24:22

Josef Novák

Název: Svatý Mikuláš

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 37 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 4775

Josef Peca

Název: Město v podhůří

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav slušný )

Rozměr: 60 x 70 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2699

Josef Peca

Název: Postavy

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )

Rozměr: 60 x 59 cm

Aktuální cena: 8 400 Kč

Vyvolávací cena: 6 900 Kč

Id aukce: 693

Josef Peca

Název: Před Sazkou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav perfektní )

Rozměr: 38 x 64 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 716

Josef Pekárek

Název: Busta T.G. Masaryk

Bronz
Mramorový podstavec
( signováno vlevo dole, značeno Pekárek 29, stav perfektní )

Rozměr: výška 24 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 446

Josef Petrovský

Název: Zimní krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5209

Josef Písecký

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1912, stav slušný )

Rozměr: 51 x 69 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 2577

Josef Písecký

Název: Lopud

Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1929, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6320

Příhozy: 87

Josef Písecký

Název: Dubrovník

Olej / malířská lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, kvalitní autorský rám, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 65 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6321

Příhozy: 96

Josef Procházka

Název: Bučiny u Černých Voděrad

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě vyřezávaný rám, stav perfektní )

Rozměr: 95 x 120 cm

Aktuální cena: 190 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1040

Příhozy: 66

Josef Procházka

Název: Před maringotkou

Olej / plátno / lepenka
oboustranný obraz
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 60 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2068

Josef Procházka

Název: Berounka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav slušný )

Rozměr: 40 x 70 cm

Aktuální cena: 60 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4131

Účastníci: 17

Příhozy: 83

Josef Procházka

Název: Vypuštěný rybník

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 74 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3628

Příhozy: 106

Josef Procházka

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3629

Příhozy: 57

Josef Procházka

Název: Na břehu rybníka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 36 x 50 cm

Aktuální cena: 35 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4143

Josef Procházka

Název: Borovice

Olej / plátno

Rozměr: 85 x 65 cm

Aktuální cena: 52 100 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 560

Příhozy: 55

Josef Procházka

Název: Na hrázi rybníka

Olej / lepenka

Rozměr: 36 x 51 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 561

Josef Procházka

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 23,5 x 35,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4145

Příhozy: 41

Josef Procházka

Název: Cestou k domovu

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 37 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2611

Příhozy: 68

Josef Procházka

Název: Jaro v bukovém lese

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4917