Olej / plátno
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5685
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, obraz galerijních rozměrů, stav slušný )
Rozměr: 100 x 120 cm
Aktuální cena: 170 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4409
Příhozy: 96
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 57 x 94 cm
Aktuální cena: 115 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5718
Příhozy: 92
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený vyřezávaný rám, datováno 1937, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
obraz galerijních rozměrů
Rozměr: 100 x 155 cm
Aktuální cena: 315 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 3418
Příhozy: 119
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4704
Příhozy: 91
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2667
Příhozy: 81
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, luxusní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 58 x 94 cm
Aktuální cena: 185 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3948
Příhozy: 128
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, dekorativní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 62 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3950
Příhozy: 73
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní dobový rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 110 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5486
Příhozy: 115
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2932
Příhozy: 66
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, kvalitní dobový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 87 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3964
Příhozy: 98
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 39, obraz odborně vyčištěn, kvalitní vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 67 cm
Aktuální cena: 90 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5256
Příhozy: 100
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný)
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1171
Příhozy: 69
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, francouzský rám, stav slušný )
Rozměr: 62 x 92 cm
Aktuální cena: 68 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6042
Příhozy: 79
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 61 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5535
Účastníci: 18
Příhozy: 88
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4004
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5293
Příhozy: 69
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1198
Příhozy: 74
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4789
Účastníci: 18
Příhozy: 97
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 62 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4550
Příhozy: 70