Litografie
( signováno dole, datováno 1936, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 27 x 17,5 cm
Rozměr: 27 x 17,5 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3488
Příhozy: 68
Tuš / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 12 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 15 x 12 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6076
Příhozy: 47
Kresba / Tuš / papír
( signováno vpravo nahoře, datováno 91, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm
znal. razítko Aleš Rezler
Rozměr: 16 x 10 cm
Aktuální cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5839
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 36, stav slušný )
Rozměr: 26 x 18 cm
Aktuální cena: 35 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4341
Příhozy: 54
( signováno vpravo uprostřed, datováno 62, stav původní )
Rozměr: 20 x 11 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2883
Tuš / Akvarel
( signováno nahoře uprostřed, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6132
Tuš / Akvarel
( signováno vpravo nahoře, datováno 45, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 19 cm
Rozměr: 30 x 19 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6134
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 35 x 41 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3359
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 33 x 25,5 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5018
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 35 x 27 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6613
Olej / plátno
- oděrky na rámu
Rozměr: 65 x 85 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6421
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 64 x 53 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1416
Litografie
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )
- rozměr ve výřezu: 57 x 47 cm
- rámováno pod sklem
Rozměr: 57 x 47 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6457
Perokresba / akvarel / papír
( nesignováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 24 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 19 x 24 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6547
Olej / lepenka
Rozměr: 33 x 42 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1826
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Josef Martinec
Rozměr: 71,5 x 97,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5751
Olej / plátno
Josef Martinec
Rozměr: 73 x 73 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5752
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1960, stav slušný )
Josef Martinec
Rozměr: 54 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5753
Olej / překližka
Josef Martinec
Rozměr: 65 x 82 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5754
Olej / plátno
Josef Martinec
Rozměr: 74 x 87 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6046