Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1725
Olej / plátno
Rozměr: 66 x 97 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6082
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 80 x 65 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3330
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní zlacený rám, stav slušný )
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5404
Příhozy: 57
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4382
Příhozy: 79
Olej / plátno
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6436
Příhozy: 58
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4160
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 2889
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, autorský štítek, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 48 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5466
Příhozy: 63
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 3173
Olej / plátno
Rozměr: 85 x 75 cm
Aktuální cena: 35 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4990
Příhozy: 50
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 55 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5294
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 84 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4783
Příhozy: 94
Olej / plátno
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 65 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5809
Příhozy: 71
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený autorský rám, stav slušný )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 80 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5810
Příhozy: 64
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5079
Příhozy: 85
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 66 x 53 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5626
Příhozy: 69
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 69, stav slušný )
Rozměr: 34 x 48 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3834
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem
Rozměr: 70 x 98 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6177
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1919, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 66 cm
Aktuální cena: 44 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 2073