Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1914, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 43 x 52 cm
Aktuální cena: 51 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4939
Příhozy: 59
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání odborný posudek )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 897
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1912, obraz odborně vyčištěn, konzultováno s PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým, stav perfektní )
Rozměr: 47 x 65 cm
Aktuální cena: 71 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5534
Příhozy: 80
Olej / plátno
( stav původní )
přiložen certifikát autentičnosti uměleckého díla univ. prof. Jan Knotek
Josef Václav Směšný - Barnet
Narodil se 3. 7. 1907 v Bludově a zemřel 24. 2. 1990 v Bludově
- v letech 1927-1934 studoval na pražské Akademii výtvarného umění, byl žákem profesorů Josefa Loukoty, Jakuba Obrovského. Do svého atelieru si jej vybral Max Švabinský. V letech 1937-1940 studoval ve Francii
Rozměr: 53 x 63 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 2921
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, rámováno pod sklem, stav slušný )
Rozměr: 41 x 31 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4994
Autorský lept
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 28 x 38 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2715
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 25 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 1194
Litografie
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 11 x 8 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2118
Olej / lepenka
Rozměr: 31 x 45 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3200
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 75, stav původní )
Rozměr: 61 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4222
Olej / sololit
Rozměr: 76 x 61 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6494
Olej / plátno
( signováno vlevo nahoře, kolem roku 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 46 x 36 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6267
Příhozy: 50
Olej / karton
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5920
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 35 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3944
Olej / překližka
Rozměr: 18 x 23 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4216
Olej / překližka
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2719
( signováno tužkou vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 24 x 12 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2076
Zinkografie ručně dokolorovaná
( nesignováno, kvalitní vyřezávaný rám, stav perfektní )
Joža Uprka (1861 – 1940)
Narodil se 25. 10. 1861 v Kněždubě na Moravě a zemřel 12. 1. 1940 v Hroznové Lhotě (pohřben v Kněždubu). Malíř a grafik v Klobušicích, později na Moravě v Hroznové Lhotě.
Tyto speciálně vytvořené desky byly na požadavek mistra Uprky.
Je zde podchycena omezená grafická tvorba spočívající zejména u leptu, ale o grafických metodách na zinkovém plechu není mnoho údajů.
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2803
Barevná litografie
( signováno vlevo dole, datováno 37, stav slušný )
Rozměr: 31 x 22 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6133
Olej / plátno
Rozměr: 33,5 x 42 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2617