Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původní )
Rozměr: 65 x 84 cm
Aktuální cena: 31 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6552
Příhozy: 57
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, francouzský rám, stav slušný )
Rozměr: 62 x 92 cm
Aktuální cena: 68 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 6042
Příhozy: 79
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 61 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5535
Účastníci: 18
Příhozy: 88
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4004
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5293
Příhozy: 69
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 29 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1198
Příhozy: 74
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 37 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6577
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 77 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4789
Účastníci: 18
Příhozy: 97
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 62 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4550
Příhozy: 70
Olej / lepenka
- na zadní straně přípis autora včetně autorského razítka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 42 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 6094
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3791
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní dubový rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 67 x 49 cm
Aktuální cena: 91 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3792
Účastníci: 19
Příhozy: 104
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1939, stav slušný )
zezadu výstavní razítko Choděrovy galerie Praha
Rozměr: 51 x 68 cm
Aktuální cena: 89 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 4822
Účastníci: 17
Příhozy: 94
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4827
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 75 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3292
Účastníci: 16
Příhozy: 89
Olej / plátno
Rozměr: 66 x 86 cm
Aktuální cena: 88 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 5086
Příhozy: 95
Olej / plátno
Rozměr: 57 x 94 cm
Aktuální cena: 240 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Id aukce: 4581
Příhozy: 126
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, odborně vyčištěno, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 67 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2795
Příhozy: 88
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní dobový rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5874
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
- přiloženo foto z malířova ateliéru
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 48 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 3571
Příhozy: 67