Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 84 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4347
Příhozy: 114
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3350
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
- přípis na zadní straně, včetně autorského razítka
Rozměr: 16 x 26 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3990
Olej / lepenka
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3992
Olej / lepenka
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3993
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 30 x 50 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5206
Akvarel / karton
( nesignováno, pozůstalostní razítko, stav původní )
rozměr ve výřezu: 22 x 17 cm
Rozměr: 22 x 17 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5980
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- na zadní straně autorský štítek
Rozměr: 33 x 43 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6363
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, přípis na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 25 x 34 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4329
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1725
Olej / plátno
Rozměr: 66 x 97 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6082
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 80 x 65 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 3330
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní zlacený rám, stav slušný )
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 38 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5404
Příhozy: 57
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 70 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4382
Příhozy: 79
Olej / plátno
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6436
Příhozy: 58
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 30 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4160
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 2889
Olej / plátno
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 48 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5466
Příhozy: 63
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, bohatě zdobený rám, stav původní )
Rozměr: 89 x 89 cm
Aktuální cena: 39 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 3173
Olej / plátno
Rozměr: 85 x 75 cm
Aktuální cena: 35 200 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4990
Příhozy: 50