Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 77, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 065
Kov
( stav slušný )
výrobce: K.B.N ( Karl Bub Nürnberg )
měřítko: 0
( délka 180 mm )
( výška 80 mm )
Rozměr: délka 180 mm, výška 80 mm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5118
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )
Rozměr: 44 x 60 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4847
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 17 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1723
Olej / lepenka
( signováno vpravo nahoře, stav původní )
Rozměr: 17 x 30 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1724
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4352
Kombinovaná technika / olej / tempera / kvaš / tuš / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
provenience : získáno z autorské výstavy Káji Saudka
Rozměr: 80 x 70 cm
Aktuální cena: 160 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 844
Příhozy: 81
Olej / sololit
( signováno uprostřed dole, datováno na zadní straně 1943, stav perfektní )
ze sbírky MuDr. Jiřího Dudka
Soupis díla č. 678/4
Vystaveno:
2015 - Praha - Museum Kampa ( str. 97 )
2016 - Litoměřice ( SG ) seznam str.81 )
2018 - Praha - Obecní dům ( soupis str. 157 )
2019 - Hluboká AJG
Publikováno:
2015 - Katalog str. 51
2016 - Katalog str. 52
2017 - Monografie ( Šteffek ) str. 151
2018 - Katalog str. 25
2019 - Katalog str. 99
Posudek: PhDr. Zemina
Rozměr: 33 x 61 cm
Aktuální cena: 2 080 000 Kč
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Id aukce: 1025
Příhozy: 215
Litografie
( nesignováno, stav perfektní )
Certifikát pravosti na zadní straně
litografie Karla Lhotáka "Kámen Vzpomínek", 1987
( viz. Libor Šteffek: Kamil Lhoták - Grafické dílo, položka G483 ) pochází z pozůstalosti autora a byla v soukromé sbírce jeho syna Kamila Lhotáka.
Na doložení pravosti tohoto nesignovaného a nečíslovaného exempláře je litografie na líci v pravém rohu dole opatřena razítkem spkl z.s.
Rozměr: 52 x 68 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 1857
Příhozy: 75
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 13 x 8 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 2907
Příhozy: 25
Tuš / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1950, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 15 x 18 cm
Rozměr: 15 x 18 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5981
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1979, stav slušný )
Autorství potvrzeno Spolkem přátel Kamila Lhotáka
v roce 2012 vystaveno v galerii Moderna
obraz byl darován autorem dne 17.4.1980 prof. Františku Dvořáku
publikováno v monografii Kamil Lhoták ( autor : František Dvořák na str. 117. )
Rozměr: 39,5 x 45 cm
Aktuální cena: 1 145 000 Kč
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Id aukce: 2658
Příhozy: 123
Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
Rozměr: 24 x 17,5 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2671
Kresba / papír
( signováno vpravo dole, datováno, stav původní )
kresba tužkou na nažloutlém papíře
velikost kresby 7,5x15 cm
signováno KL41 PD
6/2 - panel výstavy Zachráněné kresby
Rozměr: 13,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Id aukce: 4207
Kresba / papír
kresba tužkou na ručním papíře
velikost kresby 17x14 cm
signováno Kamil Lhoták 84 PD
8/1 - panel výstavy Zachráněné kresby
Rozměr: 23,5 x 15,5 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4208
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 84, stav perfektní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6612
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 12 x 14,5 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3561
Olej / plátno
Rozměr: 55 x 37 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3126
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 99, stav původní )
Rozměr: 30 x 30 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 093
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 70 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4824