Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )
Rozměr: 29 x 40 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 1223
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 58 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6461
Olej / lepenka
Rozměr: 59 x 32 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6462
Olej / lepenka
Rozměr: 58 x 33 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6463
Olej / sololit
Rozměr: 36 x 60 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6464
Olej / sololit
Rozměr: 37,5 x 60,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4180
Olej / sololit
Rozměr: 57,5 x 39 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4181
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 59 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4182
Olej / lepenka
Rozměr: 34 x 59 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4183
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 51 x 42 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5207
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 60,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4184
Olej / sololit
Rozměr: 57 x 39 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4185
Olej / sololit
Rozměr: 50 x 36 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4186
Olej / sololit
Rozměr: 48 x 33 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4187
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1975, stav slušný )
Rozměr: 47,5 x 34,5 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4188
Olej / sololit
Rozměr: 50,5 x 35 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4189
Olej / sololit
Rozměr: 35,5 x 47,5 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4190
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 39 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3702
Olej / lepenka
Rozměr: 58 x 33 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3704
Olej / sololit
Rozměr: 43 x 75 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3706