čas serveru: 01:00:21

Název: Petrolejová lampa IV.

Porcelán / mosaz
( stav slušný - lehké poškození )

Rozměr: výška: 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6410

Název: Pohled od chalupy

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 30 x 35 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 2059

Název: O žních

Olej / lepenka
( nesignováno, nově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 57 x 81 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4363

Název: Příboj

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4364

Název: Erotika

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5644

Název: Člověk, divadlo a čas

Plastika / překližka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 150 x 60 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6412

Název: Zátiší se zeleninou

Olej / dřevo
( nesignováno, stylově adjustováno, stav slušný )

Rozměr: 32,5 x 49 cm

Aktuální cena: 1 400 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3341

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 24 x 33 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4109

Název: Chalupy

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4365

Název: Chalupy

Linoryt
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 39 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 19 x 39 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5389

Název: Železná Ruda

Kresba / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 31 x 43 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 43 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5390

Název: Romantická krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5646

Název: Váza LOETZ

Sklo
( stav slušný )
- sklárna Loetz

Rozměr: výška: 17 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5902

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 51 x 41 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1551

Název: Husopaska

Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 46 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1807

Název: Mrazivý den

Olej / sololit

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4111

Název: Muž s korunou

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 95 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6415

Název: Francouzská krajina

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 30 x 37 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 1552

Název: Stařena

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 40 x 34 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4368

Název: Oboustranná kompozice

Olej / plátno

Rozměr: 146 x 92 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6416