Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1086
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4416
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1946, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
žák Antonína Kalvody
Rozměr: 96 x 111 cm
Aktuální cena: 64 000 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4706
Příhozy: 71
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně autorský štítek včetně razítka, stav perfektní )
- žák Antonína Kalvody
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4708
Příhozy: 76
Olej /sololit
( signováno vpravo dole, stav: obraz poškozen - vypadaná malba )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2410
Olej / plátno
Rozměr: 133 x 133 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 927
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 69 x 98 cm
Aktuální cena: 20 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6571
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 57 x 96 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6575
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
na zadní straně záruční list
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4843
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 35 x 40 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 5109
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 61 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2041
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1928, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
žák Antonína Kalvody
Rozměr: 66 x 81 cm
Aktuální cena: 67 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4351
Příhozy: 85
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3342
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5905
Olej / lepenka
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4448
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 70 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 355
Olej / lepenka
Rozměr: 52 x 67 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6502
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3969
Olej / lepenka
Rozměr: 43 x 63 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5266
Olej / lepenka
Rozměr: 53 x 71 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5267