čas serveru: 09:45:05

Krejčí

Název: V parku

( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 20 x 28 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4044

Kristian Kodet

Název: Torzo

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2003, stav perfektní )

Rozměr: 45 x 35 cm

Aktuální cena: 42 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4821

Účastníci: 16

Příhozy: 59

Kříž

Název: Příbram se Svatou Horou

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )

Rozměr: 42 x 33 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3169

Kroča

Název: Západ slunce nad Fojtkamy

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 21.11.2020, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 61 x 80 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2877

Kroupa

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 39 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4274

Krýslová

Název: Bruslaři

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1955, stav původní )

Rozměr: 37 x 70 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2003

Krýslová

Název: Předjaří

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1987, stav původní )

Rozměr: 48 x 63 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2005

Krýslová

Název: Velká Fatra

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav původní )

Rozměr: 38 x 56 cm

Aktuální cena: 2 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2007

Krýslová

Název: Chalupy

Pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1982, stav původní )

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2008

Kubal

Název: Mořský příboj

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 44 x 100 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2332

Kubal

Název: Zátiší s ovocem

Olej / překližka

Rozměr: 34 x 47 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2615

Kudela

Název: Trempové

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 33 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6487

Kukla

Název: Anglické pobřeží

Olej / sololit

Rozměr: 37 x 45 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5222

Kusa

Název: Chaloupka v podvečer

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3032

L. B. Rotter

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 66 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4359

L. Kratochvíl

Název: Les u Jizery

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, nově rámováno, stav slušný )

Rozměr: 34 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3976

L. Parma

Název: Výhled

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav slušný )

Rozměr: 55 x 66 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2636

L. Pelc

Název: Naděje

Olej / lepenka

Rozměr: 74 x 74 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5591

L. Pelc

Název: Balonová pošta

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav slušný )

Rozměr: 50 x 75 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5593

L. Plachta

Název: Cesta

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 45 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1220