Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6284
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1998, stav slušný )
Rozměr: 48 x 67 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6285
Olej / plátno
Rozměr: 61 x 63 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6045
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1999, stav slušný )
Rozměr: 64 x 64 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6347
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek
Rozměr: 66 x 96 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6110
Olej / plátno / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5863
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 25 x 25 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 25 x 25 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5870
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 57, obraz poškozen ( po dohodě můžeme zajistit odbornou opravu ), stav původní )
Rozměr: 81 x 65 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4202
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5862
Barevný grafický list
Konvolut 10 ks
volný list
Rozměr: 14 x 13,5 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Id aukce: 4608
Barevný grafický list
Konvolut 9 ks
volný list
Rozměr: 13,5 x 7 cm
Aktuální cena: 2 250 Kč
Vyvolávací cena: 2 250 Kč
Id aukce: 4609
Barevný grafický list
Konvolut 10 ks
volný list
Rozměr: 5 x 6,5 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4883
Barevný grafický list
Konvolut 17 ks
volný list
Rozměr: 13 x 14 cm
Aktuální cena: 4 250 Kč
Vyvolávací cena: 4 250 Kč
Id aukce: 4884
Barevný grafický list
Konvolut 4 ks
volný list
Rozměr: 11,5 x 16 cm
Aktuální cena: 1 120 Kč
Vyvolávací cena: 1 120 Kč
Id aukce: 4885
Barevný grafický list
Konvolut 3 ks
volný list
Rozměr: 18 x 14,5 cm
Aktuální cena: 990 Kč
Vyvolávací cena: 990 Kč
Id aukce: 4886
Barevný grafický list
Konvolut 5 ks
volný list
Rozměr: 13 x 23 cm
Aktuální cena: 1 750 Kč
Vyvolávací cena: 1 750 Kč
Id aukce: 4887
Vamberecká krajka
( stav původní )
Rozměr: 24 x 20 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 381
Olej / plátno
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3731
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 60 x 70 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3689
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1935, stav původní )
Rozměr: 71 x 146 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4574