Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 68 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1603
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 63 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1101
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 57 x 70 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2531
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 48 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 2911
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1945, stav původní )
Leonard Rotter
narozen 14 září 1895 - Vídeň
český sochař a malíř
Rozměr: 100 x 70 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4580
Olej / plátno
Rozměr: 36 x 33 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3636
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 90 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 566
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4173
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 70 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2895
Olej / karton
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, rám v původním stavu )
Rozměr: 73 x 100 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 891
Olej / sololit
Rozměr: 75 x 90 cm
Aktuální cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Id aukce: 3202
Olej / sololit
( signováno na zadní straně, odborně vyčištěno, rám v původním stavu )
Rozměr: 45 x 56 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 903
Olej / karton
Rozměr: 68 x 48 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 908
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 43 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 913
Olej / sololit
Rozměr: 53,5 x 67 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 920
Olej / karton
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2768
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 40 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2769
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6105
Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6107
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 5093