Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
ověřovací list na zadní straně
Rozměr: 46 x 35 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2670
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 75 x 65 cm
Aktuální cena: 3 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3321
Olej / plátno
Rozměr: 75 x 65 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4349
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
sign. PD Lukasor, vzadu Lukáš Orlita
Rozměr: 150 x 100 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 5633
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 90 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6573
Olej / plátno
( značeno na zadní straně, datováno 2003, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 456
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 07, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 27 cm
číslováno 14/40
rámováno pod sklem
Rozměr: 34 x 27 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5766
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 33 cm
číslováno 13/150
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 33 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5767
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
původ: Francie
Rozměr: 91 x 61 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5494
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 57 x 70 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4671
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1873, stav slušný )
rozměr včetně rámu : 114 x 166 cm
Rozměr: 79 x 132 cm
Aktuální cena: 74 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 1464
Příhozy: 41
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 13 x 18 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1374
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Id aukce: 4126
Litografie
rozměr ve výřezu : 53 x 40 cm
číslováno : 4/10
Rozměr: 53 x 40 cm
Aktuální cena: 3 800 Kč
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Id aukce: 3802
Litografie
rozměr ve výřezu: 40 x 50 cm
číslováno 27 ze 70
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4466
Tisk / plech
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4837
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 39 x 52 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5855
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 73 x 92 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3302
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1943, stav slušný )
Rozměr: 27 x 38 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3445
Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )
Rozměr: 56 x 93 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4254