čas serveru: 01:42:40

Luisa Černovická

Název: Nevěsta z Blanice

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
ověřovací list na zadní straně

Rozměr: 46 x 35 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2670

Luisa Černovická

Název: Z českých luhů a hájů

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 3 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3321

Luisa Černovická

Název: Kytice

Olej / plátno

Rozměr: 75 x 65 cm

Aktuální cena: 4 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4349

Lukáš Orlita

Název: Emzák

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
sign. PD Lukasor, vzadu Lukáš Orlita

Rozměr: 150 x 100 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 5633

Luu Šmídová

Název: Pod Hollywoodským sluncem

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 90 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6573

M. Balcar

Název: Krajina

Olej / plátno
( značeno na zadní straně, datováno 2003, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 456

M. Bouda

Název: Tmavý les

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 07, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 34 x 27 cm
číslováno 14/40
rámováno pod sklem

Rozměr: 34 x 27 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5766

M. Bouda

Název: Horký den

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 33 cm
číslováno 13/150
rámováno pod sklem

Rozměr: 30 x 33 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5767

M. Carlin

Název: Růže v zahradě

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní dobový rám, stav slušný )
původ: Francie

Rozměr: 91 x 61 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5494

M. Černý

Název: Horské jezero

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 57 x 70 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4671

M. F. Janowitzky

Název: Praha

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1873, stav slušný )
rozměr včetně rámu : 114 x 166 cm

Rozměr: 79 x 132 cm

Aktuální cena: 74 000 Kč

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Id aukce: 1464

Příhozy: 41

M. Fridl

Název: Zátiší

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 13 x 18 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1374

M. Holas

Název: Paříž

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1986, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4126

M. Houra

Název: Tři příběhy III.

Litografie
rozměr ve výřezu : 53 x 40 cm
číslováno : 4/10

Rozměr: 53 x 40 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 800 Kč

Id aukce: 3802

M. Kazdová

Název: V zahradě

Litografie
rozměr ve výřezu: 40 x 50 cm
číslováno 27 ze 70

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4466

M. Maršák

Název: Tvůrci naší národní hymny

Tisk / plech
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4837

M. Müller

Název: Srnky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 39 x 52 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5855

M. Neubertová

Název: Zátiší s kyticí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 73 x 92 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3302

M. Procházka

Název: Podzim v krajině

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1943, stav slušný )

Rozměr: 27 x 38 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3445

M. Psata

Název: Mokřady

Olej / plátno, fixováno na kartonu
( signováno vlevo dole, datováno 72, stav původní )

Rozměr: 56 x 93 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4254