čas serveru: 01:46:45

M. Rožánková-Drábková

Název: Za humny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 37 x 49 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5379

M. Silla

Název: Meandr říčky

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 33 x 52 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 3850

M. Vincent

Název: Dívka v modrém

Olej / plátno

Rozměr: 100 x 70 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Id aukce: 6511

M.G. Kurilenko

Název: Dáma s kyticí - Anšlag

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav perfektní )

Rozměr: 90 x 80 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 1827

Macháň

Název: Tůň

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 65

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1661

Makovec

Název: Polní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5045

Mařákova škola - okruh

Název: Skála

Kresba / lepenka
( nesignováno, datováno 1887, stav původní )

Rozměr: 29 x 23 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5235

Marc Chagall

Název: Svatba

výtisk č. 83/300

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2956

Marc Chagall

Název: Provazochodkyně

výtisk č. 102/300

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2782

Příhozy: 57

Marcel Blairat

Název: Tunis

Rozměr: 18 x 24 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 3190

Marcel Boudou

Název: Intérieur breton

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
původ Francie

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2887

Marcel Krasický

Název: Prodavači melounů

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 54 x 39 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6521

Marek Hugo

Název: Klaspirála

Olej / plátno
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 110 x 70 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 5402

Marek Hugo

Název: Hroznové víno se vypařuje

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2023, stav perfektní )
obraz získán přímo od autora

Rozměr: 70 x 95 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 5403

Marie Čermínová - Toyen

Název: Ořechy

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 37 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1188

Marie Charlot

Název: V zámeckém parku

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1548

Příhozy: 75

Marie Hlobilová - Mrkvičková

Název: Věra Snopová z Tesly u frézy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1951, nerámováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2234

Marie Krátká-Mickschová

Název: Oráč

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1982, stav původní )

Rozměr: 22 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2777

Mario Ticvlin

Název: Námluvy

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1917, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 782

Mario Vagner

Název: Usedlost v zimě

Olej / plátno / překližka
( signováno vpravo dole, datováno 1946, stav původní )

Rozměr: 27,5 x 44,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2827