Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 22.10.70, stav slušný )
Rozměr: 46 x 55 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 2724
Parní stroj Märklin
( Germany )
( značeno reliéfním štítkem, barevné plechové provedení, stav slušný )
rozměry základní desky: 28 x 28 cm
výška ( s komínem ): 36,5 cm
Rozměr: rozměry základní desky: 28 x 28 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 5314
Kov
( stav původní )
výrobce: Märklin ( 1932-1953 )
měřítko: 0 ( délka 195mm )
+ nákladní nízkostěnný vagon
Rozměr: Rozměr: 0
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4862
Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 41 x 29 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4282
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4657
Keramický obraz
( signováno na zadní straně, datováno 1972, stav původní )
Rozměr: 24,5 x 51,5 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3185
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
na zadní straně přípis PhDr. Michaela Zachaře
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 14 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5422
Olej / lepenka
Martin Benka
(21. září 1888 Kostolište – 28. června 1971 Malacky)
slovenský akademický malíř, národní umělec a nositel zlatého Řádu republiky. Je považován za zakladatele moderního slovenského projevu v malbě a kresbě.
Vyučil se jako malířem pokojů v Hodoníně. Teprve potom navštěvoval soukromou malířskou školu Aloise Kalvody v Praze. Mj. namaloval série pohlednic s texty v esperantu nebo na motivy esperanta. Byl také autorem studie PRI SLOVAKA ARTO a povídek LA AKVOGUTETO, RUĜAJ DIANTOJ a STRANGA KONCERTO.
Rozměr: 33 x 34 cm
Aktuální cena: 130 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 4714
Příhozy: 100
Akvarel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu 13,5 x 13 cm
Rozměr: 13,5 x 13 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2855
Olej / plátno
Rozměr: 67 x 89 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4736
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, ve slušném stavu )
Rozměr: 55 x 65 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 6239
Olej / sololit
Rozměr: 65 x 81 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2702
Olej / plátno
( studijní kopie obrazu Václava Radimského, originál publikován v monografii Václav Radimský )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Id aukce: 2999
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 2011, stav perfektní )
autorská spolupráce ( vnuk a děda )
Rozměr: 30 x 30 cm
Aktuální cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 2926
Příhozy: 55
Olej / plátno / malba na písku
Rozměr: 66 x 97 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4299
Olej / deska
( nesignováno, na zadní straně autorský štítek, stav původní )
Školní práce z donucení
Rozměr: 67 x 50 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5661
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav původní )
Rozměr: 50 x 62 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1537
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2968
Kresba uhlem
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
na zadní straně přiložen posudek Prof. PhDr. František Dvořák, CSc.
Rozměr: 28 x 21 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 3344
Litografie
rozměr ve výřezu: 27 x 20 cm
Rozměr: 27 x 20 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4149