čas serveru: 23:18:25

Max Švabinský

Název: Letní den

Litografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 18 x 12 cm

Rozměr: 18 x 12 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4151

Max Švabinský

Název: Slunečnice

Litografie
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 21 x 14 cm

Rozměr: 21 x 14 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4152

Max Švabinský

Název: Duha

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 1941, kvalitní rám - plátkové stříbro, stav slušný )
rozměr ve výřezu : 43 x 51 cm

Rozměr: 43 x 51 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3923

Max Švabinský

Název: Kytice

Litografie
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu : 37 x 28 cm
číslováno 46 ze 900

Rozměr: 37 x 28 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3717

Max Švabinský

Název: Misericordia

Litografie
rámováno pod sklem
číslováno: 13 ze 96

Rozměr: 41 x 31 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4303

Max Švabinský

Název: Sklizeň

Litografie

Rozměr: 17 x 12 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2033

Max Švabinský - kopie

Název: Slunečný den

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 37 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1015

Maxmilián Pirner

( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
rozměr ve výřezu: 24 x 15 cm

Rozměr: 24 x 15 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5239

Maya Alexandrovna

Název: Její volnost

Suchý - mastný olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 08, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 67 x 49 cm

Rozměr: 67 x 49 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5662

Měchura

Název: Zima

Olej / sololit

Rozměr: 52 x 87 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 564

Měchura

Název: Letní krajina

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 120 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 565

Měchura

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 070

Měchura

Název: Březový háj

Olej / lepenka

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 965

Medek

Název: Skaliska

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4485

Medek. Sura.

Název: Břízy

Olej / plátno

Rozměr: 63 x 47 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4899

Merio Ameglio

Název: Paříž

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 1771

Mersad Berber

Název: Intermezzo

Olej / plátno
( signováno M. Berber, původní autorský rám se zlacením (místy setřeno), stav slušný )
rozměr ve výřezu cca 30 x 40 cm
rozměr 58 x 68 cm

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Id aukce: 6260

Michael Rittstein

Název: Abstrakce - Město

Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 96, stav slušný )
číslováno 10 ze 40
rámováno pod sklem

Rozměr: 48 x 64 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5424

Michal Pokluda

Název: Předjaří

Olejová tempera
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 50 x 90 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4467

Michel Korochansky

Název: Pasáček ovcí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, původ Francie, bohatě zdobený rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 82 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

Id aukce: 1117