čas serveru: 04:09:00

Název: Předjaří na vsi

Olej / sololit
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 33 x 85 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4893

Název: Chalupy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 48 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5405

Název: Zátiší s loutnou

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, francouzský rám, stav perfektní )

Rozměr: 45,5 x 60,5 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 542

Název: Topoly

Olej / lepenka

Rozměr: 34 x 40 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1054

Název: Zrcadlení

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4894

Název: Na břehu řeky

Tempera / překližka
( signováno vpravo dole, kvalitní rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5150

Název: Vodní hladina

Olej / tempera
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 30 x 51 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5918

Název: Na břehu

Olej / plátno

Rozměr: 30,5 x 40 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1055

Název: Zimní krajina

Olej / karton

Rozměr: 29 x 39 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1311

Název: Toskánsko

Tempera

Rozměr: 38 x 59 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5151

Název: Duby na hrázi

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 53 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 5407

Název: Pobřeží

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 31 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4896

Název: Marina

Litografie

Rozměr: 43 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5152

Název: Štěňata

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, v původním stavu )

Rozměr: 29 x 41 cm

Aktuální cena: 4 900 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 5921

Název: Pohled na věž

Litografie
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 18 x 17 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3106

Název: V Badové

Olej / lepenka
( přípis na zadní straně, datováno 1958, stav slušný )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4898

Název: Mostecká věž

Dřevoryt

Rozměr: 29 x 19 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3107

Název: Loďky na jezeře

Olej / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 23 x 50 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3875

Název: Letohrádek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 49, stav slušný )

Rozměr: 62 x 44 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5155

Název: Zátiší s kyticí

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1980, stav slušný )

Rozměr: 65 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5923