Patinované olovo / částečně modře tónované
( signováno na plintě: O. Zoubek, stav perfektní )
posouzeno a konzultováno PhDr. Polanou Bregantovou, dcerou autora a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, držitelkou autorských práv sochaře
Rozměr: výška: 68 cm
Aktuální cena: 240 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 3383
Účastníci: 16
Příhozy: 94
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 15 cm
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3640
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 21 x 15 cm
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4670
Papírový reliéf
rozměr ve výřezu: 25 x 24 cm
Rozměr: 25 x 24 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3137
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 21 x 14,5 cm
Rozměr: 21 x 14,5 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3151
Příhozy: 64
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, datováno 2006, stav slušný )
autorský tisk
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4197
Papírový reliéf
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rám drobné oděrky
Rozměr: 21 x 15 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2683
Papírový reliéf
- Nadační fond Klementová Zoubek
rozměr ve výřezu: 27 x 15 cm
Rozměr: 27 x 15 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2957
Příhozy: 61
Papírový reliéf
Rozměr: 20,5 x 14,5 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2709
Cín / olovo / zlato
( značeno O. Zoubek, stav perfektní )
výška včetně podstavce: 55 cm
- bude doplněno o posudek PhDr. Polany Bregantové, dcery autora a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Kmentová Zoubek, držitelkou autorských práv sochaře
Rozměr: výška: 55 cm
Aktuální cena: 345 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 6569
Účastníci: 17
Příhozy: 145
Bronz
Komorní plastika / autorský odlitek
( datace 1999, značeno Olbram Zoubek, stav perfektní )
Potvrzení o pravosti uměleckého díla Polana Bregantová
Rozměr: víška: 71 cm
Aktuální cena: 180 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1727
Účastníci: 16
Příhozy: 115
Papírový reliéf
Rozměr: 22 x 15 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3819
Příhozy: 60
Částečně zlacené olovo
( na boku plintu signovány autorskou raznicí O. Zoubek, na rubu každé plastiky vyraženo autorskou raznicí pořadové číslo 89, které toto trojsoší mělo v sérii pro sdružení Lyra Pragensis , stav perfektní )
Autorský odlitek se vyznačuje propracovanými detaily ( obličeje sošek, zejména Adamův profil, Evina pravá ruka s nataženými prsty, struktura povrchu těl )
Rozměr: výška : Eva 45 cm, Adam 44 cm, Had 42 cm
Aktuální cena: 465 000 Kč
Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Id aukce: 1516
Příhozy: 69
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2046
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
publikováno v monografii Oldřich Blažíček - PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Pan profesor ho maloval v červnu 1942 když byl v Bělohradě na léčení
Rozměr: 29 x 40 cm
Aktuální cena: 175 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1536
Příhozy: 86
Olej / karton
( signováno vpravo dole, na zadní straně umělcovo věnování, datováno 1935, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
"Předložený obraz Letní procházka, pohled do letní krajiny, patří bezpochyby k těm nejlepším Blažíčkovým krajinným záznamům."
- Naděžda Blažíčková Horová, Eliška Havlová, Oldřich Blažíček, (1887-1953), Galerie Kodl, Nakladatelství Academia, Praha 2019
Rozměr: 25 x 26,5 cm
Aktuální cena: 170 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 3626
Účastníci: 18
Příhozy: 81
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 37, stav slušný )
- rámováno Viktor Brůžek
- přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 49 x 66 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 5263
Příhozy: 121
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní ) rám stav slušný
Rozměr: 51,5 x 69,5 cm
Aktuální cena: 110 000 Kč
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Id aukce: 4587
Příhozy: 100
Tempera / plátno / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 45 x 55 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 488
Koláž
( signováno vpravo dole, datováno 2000, stav původní )
rozměr ve výřezu : 46 x 36 cm
Rozměr: 46 x 36 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 3910