Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 56 cm
Aktuální cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1030
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 19 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4113
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 34 x 32 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6419
Olej / plátno
Rozměr: 18 x 24 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3348
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 32 x 45 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 6170
Olej / plátno
Rozměr: 67 x 97 cm
Aktuální cena: 17 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4392
Příhozy: 51
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 33 x 42 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2090
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 7 400 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1327
Olej / překližka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4655
Olej / plátno
Rozměr: 41 x 51 cm
Aktuální cena: 9 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3376
Účastníci: 16
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4658
Olej / plátno
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3128
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 78 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5946
Olej / lepenka
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 36 x 25 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4166
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2141
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1910, stav perfektní )
Rozměr: 31,5 x 28 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2656
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4711
Olej / dřevo
( signováno vpravo dole, označeno autorským štítkem, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 12 x 13,5 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4203
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě zdobený rám, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 58 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2156
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1922, stav slušný )
Rozměr: 66 x 56 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4991