čas serveru: 07:38:45

Název: Český Šternberk

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5002

Příhozy: 41

Název: Chalupa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5770

Název: Mrazivý den

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 66 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 1167

Název: Před chalupou

Olej / lepenka
- ranné autorovo dílo ve stylu Aloise Kalvody

Rozměr: 32 x 28 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6543

Název: Na potoce

Olej / překližka

Rozměr: 22 x 31 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4499

Název: Tůň I.

Olej / plátno

Rozměr: 26 x 35 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4500

Název: Tůň II.

Olej / plátno

Rozměr: 25 x 36 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4501

Název: Vodní hladina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1174

Název: Sluneční paprsky

Olej / překližka

Rozměr: 19 x 27 cm

Aktuální cena: 3 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5528

Název: Mokřady

Olej / lepenka

Rozměr: 29 x 29 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5529

Název: Před chalupou

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 47 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5278

Název: Český Šternberk

Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

Rozměr: 50 x 65 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 1951

Název: Cesta do údolí

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5279

Název: Před chalupou

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav perfektní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6303

Název: Zimní podvečer

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 28 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 163

Název: Na kraji lesa

Olej / lepenka

Rozměr: 17 x 25 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6329

Název: Na břehu rybníka

Olej / překližka

Rozměr: 15,5 x 23,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6330

Název: Na kraji lesa

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 56 x 65 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5821

Název: Obilný lán

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
Obraz Obilný lán je vrcholným sběratelsky raritním dílem Otakara Hůrky.

Rozměr: 86 x 125 cm

Aktuální cena: 93 000 Kč

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Id aukce: 1726

Příhozy: 86

Název: Horské jezero

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 34 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5311