Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5002
Příhozy: 41
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5770
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1167
Olej / lepenka
- ranné autorovo dílo ve stylu Aloise Kalvody
Rozměr: 32 x 28 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 6543
Olej / překližka
Rozměr: 22 x 31 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4499
Olej / plátno
Rozměr: 26 x 35 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4500
Olej / plátno
Rozměr: 25 x 36 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4501
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1174
Olej / překližka
Rozměr: 19 x 27 cm
Aktuální cena: 3 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5528
Olej / lepenka
Rozměr: 29 x 29 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5529
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 47 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5278
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 1951
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5279
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, vyřezávaný rám, stav perfektní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6303
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 28 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 163
Olej / lepenka
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6329
Olej / překližka
Rozměr: 15,5 x 23,5 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6330
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 56 x 65 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5821
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní včetně rámu )
Obraz Obilný lán je vrcholným sběratelsky raritním dílem Otakara Hůrky.
Rozměr: 86 x 125 cm
Aktuální cena: 93 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 1726
Příhozy: 86
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 34 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5311