čas serveru: 04:37:50

Název: Horské jezero

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1911, stav slušný )

Rozměr: 42 x 56 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4900

Název: Horská krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 81 x 51 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Id aukce: 5924

Název: Libuše

Akvarel
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 22 x 36 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1573

Název: Horská chata

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 62 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1829

Název: Obrazový rám

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3877

Název: Cesta v polích

Pastel
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4389

Název: Slavnost

Olej / lepenka
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4901

Název: Zimní krajina

Olej / karton
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1318

Název: Lesní cesta

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 27 x 34 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5670

Název: Kytice

Olej / plátno

Rozměr: 60 x 30 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4903

Název: Zátiší s chryzantémy

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 75 x 56 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2088

Název: Horská chata

Olej / sololit
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4904

Název: Italská krajina

Olej / plátno
( žák Jansovy školy publikováno v “ Václav Jansa “ / Michael Zachař, stav perfektní )

Rozměr: 48 x 63,5 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 1577

Název: Lesní interiér

Pastel / lepenka
( nesignováno, dekorativní rám, stav slušný )

Rozměr: 65 x 50 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5161

Název: Mladí rybáři

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5417

Název: Zasněná

Olej / plátno

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 298

Název: Duha v ulicích

Olej / lepenka

Rozměr: 122 x 66 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4394

Název: Pohled od Karlova mostu

Olej / překližka
( nesignováno, přípis na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 34 x 41 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5162

Název: Prsten 14 kt s brilianty

Kombinované zlato
Ryzost: 14 kt
Briliant
váha: 0.65 ct

Rozměr: váha: 1,45 g

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5674

Název: Bohorodička Hodegetria - Iverská

Dřevěná deska / tempera / kovový příkrov / dřevěná prosklená vitrína
( 2. pol. 19. století, stav původní )
provenience: Rusko
celkový rozměr: 46 x 41 cm

Rozměr: 30 x 26 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6186