čas serveru: 06:26:09

Název: Podzimní duby

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3783

Příhozy: 63

Název: Polní cesta

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 12 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1999

Příhozy: 50

Název: Meandr

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6099

Příhozy: 51

Název: Slunce v lese

Olej / lepenka

Rozměr: 24 x 35 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5077

Název: Osamělý strom

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1495

Název: Slunce v lese

Olej / lepenka

Rozměr: 24,5 x 31 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1496

Název: Chalupa

Olej / plátno / lepenka

Rozměr: 66 x 91 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2010

Název: Na hrázi rybníka

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, autorský štítek, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 66 x 90 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1503

Název: Cesta k chalupám

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 5344

Název: Mokřady

Olej / lepenka

Rozměr: 50 x 55 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5604

Název: Buky na podzim

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1511

Název: Pohled do kraje

Olej / překližka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 23 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3821

Příhozy: 51

Název: Chaloupka

Olej / lepenka

Rozměr: 18 x 25 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2799

Název: Chalupa v podzimních barvách

Olej / překližka

Rozměr: 34 x 47 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4601

Název: Mrazivý den

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4602

Název: Zelené šero

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 31 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4603

Otakar Kožíšek

Název: Podzimní nálada

Olej / lepenka

Rozměr: 49 x 59 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5423

Otakar Kubín

Název: Starý zámek

Uhel / papír
( signováno vpravo dole s přípisem místa, po roce 1910, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 12 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 16 x 12 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6289

Otakar Kubín

Název: Luční kvítí

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 46 x 37 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 921

Otakar Kubín ( Coubine )

Název: Zátiší s ovocem

Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 11 x 13 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 11 x 13 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5792