Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3783
Příhozy: 63
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1999
Příhozy: 50
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6099
Příhozy: 51
Olej / lepenka
Rozměr: 24 x 35 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5077
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1495
Olej / lepenka
Rozměr: 24,5 x 31 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1496
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 66 x 91 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2010
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, autorský štítek, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 66 x 90 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1503
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5344
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 55 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5604
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1511
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, dekorativní rám, stav slušný )
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 23 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3821
Příhozy: 51
Olej / lepenka
Rozměr: 18 x 25 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2799
Olej / překližka
Rozměr: 34 x 47 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4601
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4602
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 31 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4603
Olej / lepenka
Rozměr: 49 x 59 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5423
Uhel / papír
( signováno vpravo dole s přípisem místa, po roce 1910, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 12 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 16 x 12 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6289
Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 46 x 37 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 921
Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 11 x 13 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 11 x 13 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5792