nejvýznamnější český představitel slavné pařížské školy
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kolem roku 1930, stav původní )
při konzultaci posouzeno prof. J. Zeminou a PhDr. K. Srpem
přiložena odborná expertiza PhDr. R. Michalové
Rozměr: 54 x 65 cm
Aktuální cena: 390 000 Kč
Vyvolávací cena: 89 000 Kč
Id aukce: 1197
Příhozy: 70
Olej / lepenka
( nesignováno, kolem roku 1900, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 26 x 33 cm
Aktuální cena: 35 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 4506
Příhozy: 62
Olej / lepenka
( nesignováno, kolem roku 1897, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 19 x 23 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4781
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 37 x 45 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3892
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Významný český malíř, žák F. Engelmüllera, A. Slavíčka a sám později profesor na Akademii výtvarných umění.
Velmi vzácné dílo autenticky malované v plénu na začátku pobytu v Cejlonu a Indii ( kolem 1909 )
Cesty do Itálie a jako první český malíř se seznamuje s futurismem, dále do Paříže a Londýna, v roce 1908 opět na Sicílii.
Mezi lety 1909 a 1911 prožil neuvěřitelná umělecká i životní dobrodružství při cestě na Cejlon a do Indie.
Rozměr: 18 x 21 cm
Aktuální cena: 80 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 3081
Příhozy: 47
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, dubový rám, stav perfektní )
vystaveno v Mánesu - 130. výročí S.V.U Mánes, Spolek výtvarných umělců Mánes
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 235 000 Kč
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Id aukce: 1554
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 56 x 86 cm
Aktuální cena: 94 000 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Id aukce: 3658
Příhozy: 79
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4941
Olej / lepenka
odborný posudek PhDr. Rea Michalová Ph.D.
Rozměr: 24 x 30 cm
Aktuální cena: 180 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 873
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 155 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 4474
Příhozy: 115
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6083
Účastníci: 17
Příhozy: 69
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, na zadní straně přípis autora, stav perfektní )
Rozměr: 22 x 36 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 4296
Příhozy: 51
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně razítko Akademie Českého fondu výtvarných umělců, stav slušný )
pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 85 x 50 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 490
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 55 x 70 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5554
Akvarel
( signováno vlevo dole, na zadní straně věnování z roku 1938, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 40 x 32 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 32 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5469
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
- malováno ve stylu postimpresionismu
- nově rámováno
Rozměr: 95 x 80 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3958
Olej / překližka
Rozměr: 25 x 33 cm
Aktuální cena: 1 100 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3657
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6234
Olej / lepenka
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 4676
Bronzová plastika
( značeno dole, stav původní )
- pozdější odlitek
výška : 72 cm
Rozměr: výška: 72 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Id aukce: 5148