Olej / dřevo
původ - Francie
Na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 16 x 25 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1070
Olej / dřevo
Rozměr: 16 x 24 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 1071
Olej / dřevo
Rozměr: 17 x 25 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 5069
Olej / plátno
( signováno dole uprostřed, datováno 22, stav perfektní )
Rozměr: 120 x 100 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5649
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 100 x 90 cm
Aktuální cena: 12 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5650
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 05, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 1 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6555
Tempera
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 87 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 395
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 62, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 4774
Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2008, stav slušný )
Rozměr: 90 x 90 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 5225
Email / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2016, stav slušný )
Rozměr: 110 x 90 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Id aukce: 5226
Email / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 110 x 85 cm
Aktuální cena: 27 000 Kč
Vyvolávací cena: 27 000 Kč
Id aukce: 5092
Email / plátno
Rozměr: 100 x 80 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
Id aukce: 5094
Email / plátno
Rozměr: 85 x 65 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 5877
Email / plátno
Rozměr: 65 x 50 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 5878
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 2024, volný list, ruční papír, stav slušný )
Rozměr: 38 x 48 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6408
Tisk / plech
Rozměr: 25 x 38 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5436
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1003
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 93 x 93 cm
Aktuální cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Id aukce: 2291
Suchá jehla / lept
rozměr ve výřezu: 36 x 29 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 36 x 29 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 6181
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně razítko galerie Českých výtvarných umělců, stav původní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1141