čas serveru: 21:51:19

Remuci

Název: Plachetnice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 18 x 24,5 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2022

René Brožkovec

Název: Love´s a loaded gun

Olej / dřevotříska
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav původní )

Rozměr: 100 x 180 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6483

René François Ghislain Magritte

Název: Žena s holubicí

( signováno vpravo dole, stav perfektní )
hliníkový, lakovaný rám
číslováno 82/100

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3405

Název: Perly v oblacích

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, kovový rám, stav původní )
výtisk č. 71/100

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2786

René Margitte

Název: Hlava

( signováno vpravo dole, volný list, stav perfektní )

Rozměr: 48,5 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1781

Repezinský

Název: Ulička

Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 35 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 3733

Richard Lander

Název: Cesta ke stavení

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav původní )

Rozměr: 25 x 49 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2672

Richard Wiesner

Název: Zátiší s ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1961, stav původní )
přiložen znalecký posudek Dr. Jiří Dvorský

Rozměr: 81 x 100 cm

Aktuální cena: 71 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 4442

Příhozy: 82

Richard Wiesner

Název: Zátiší

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, datováno 70, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 90 cm

Aktuální cena: 180 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 5295

Příhozy: 130

Richard Wiesner

Název: Portrét dívky

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1945, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 55 cm

Aktuální cena: 100 000 Kč

Vyvolávací cena: 12 000 Kč

Id aukce: 5612

Příhozy: 101

Rinetta Feliz

Název: Abenut stadia in mores

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 8 000 Kč

Id aukce: 5522

Robert Čermák

Název: Sen

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav původní )

Rozměr: 120 x 85 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 4220

Robert Čermák

Název: Planeta

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1785

Robert Cook

Název: Figure at the space III.

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 82, stav slušný )

Rozměr: 44 x 32 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 4623

Robert Cook

Název: Beauty at the race

Kombinovaná technika / akryl / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1997, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 70 cm

Aktuální cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3869

Robert Cook

Název: Beauty at the airport

( signováno vpravo dole, datováno 2009, stav slušný )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 70 x 70 cm

Aktuální cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3624

Robert Cook

Název: Two graces at the Paris

( signováno vlevo dole, datováno 1996, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4136

Robert Cook

Název: Beauty on the races in the Alps

( signováno vlevo dole, datováno 2000, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3373

Robert Cook

Název: Party at the Port

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2010, stav slušný )

Rozměr: 70 x 51 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5937

Robert Cook

Název: Beauty at New York

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2015, stav slušný )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4420