Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, obraz přímo od autora, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1854
Příhozy: 58
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21/10, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4418
Příhozy: 61
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 49 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2648
Příhozy: 73
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 44 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2649
Příhozy: 88
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2013, dekorativně adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 40 x 40 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3162
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4699
Olej / plátno
( signováno na zadní straně včetně autorského razítka, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 3164
Příhozy: 58
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 24 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4702
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2013, stav slušný )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 39 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2913
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2155
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2157
Příhozy: 50
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 50 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2929
Příhozy: 98
Olej / plátno
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 8 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5492
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 11 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5493
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/10, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 26 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3978
Příhozy: 50
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/1, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3979
Příhozy: 72
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6539
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6540
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 15 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5012
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1685
Příhozy: 58