čas serveru: 19:31:50

Robert Jiran

Název: Rendez-Vous

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, obraz přímo od autora, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1854

Příhozy: 58

Robert Jiran

Název: Zasněná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 21/10, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4418

Příhozy: 61

Robert Jiran

Název: Dáma s deštníkem

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2648

Příhozy: 73

Robert Jiran

Název: Tenistka

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 44 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2649

Příhozy: 88

Robert Jiran

Název: Žlutý akt

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2013, dekorativně adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 40 x 40 cm

Aktuální cena: 18 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3162

Robert Jiran

Název: Průvodčí

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 19 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4699

Robert Jiran

Název: Dívka s rybkou

Olej / plátno
( signováno na zadní straně včetně autorského razítka, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 3164

Příhozy: 58

Robert Jiran

Název: Socha Svobody

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 24 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4702

Robert Jiran

Název: Rozpačité setkání

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2013, stav slušný )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 39 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2913

Robert Jiran

Název: Milenci

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2155

Robert Jiran

Název: Dívky s kočkou

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2157

Příhozy: 50

Robert Jiran

Název: Na pláži

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, stav perfektní )
na zadní straně autorské razítko

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 50 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2929

Příhozy: 98

Robert Jiran

Název: Zátiší s kytarou

Olej / plátno
přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5492

Robert Jiran

Název: Ležící akt

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 60 cm

Aktuální cena: 11 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5493

Robert Jiran

Název: Na schůzce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/10, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3978

Příhozy: 50

Robert Jiran

Název: Ochránce

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/1, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 24 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3979

Příhozy: 72

Robert Jiran

Název: Přítelkyně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6539

Robert Jiran

Název: Zasněná

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6540

Robert Jiran

Název: La Défense / Paříž

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 15 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5012

Robert Jiran

Název: Akt v zrcadle

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1685

Příhozy: 58