čas serveru: 18:34:35

Robert Jiran

Název: Benátky

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 12 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5013

Příhozy: 47

Robert Jiran

Název: Na plovárně

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 20 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1686

Robert Jiran

Název: Tango

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 46 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2714

Příhozy: 94

Robert Jiran

Název: 11.9.2001

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 16 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4784

Příhozy: 60

Robert Jiran

Název: Na pláži

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3524

Robert Jiran

Název: Ovíněná

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3525

Příhozy: 85

Robert Jiran

Název: Tour de France

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 47 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3526

Příhozy: 97

Robert Jiran

Název: Trio

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 13 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4813

Robert Jiran

Název: New York

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 56 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4558

Účastníci: 16

Příhozy: 77

Robert Jiran

Název: Korále

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3804

Příhozy: 74

Robert Jiran

Název: Dívka s jablky

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/22, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 53 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4331

Účastníci: 19

Příhozy: 101

Robert Jiran

Název: Houpačka

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1520

Robert Jiran

Název: Dáma s píšťalkou

Olej / plátno

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1521

Robert Jiran

Název: Společnost

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 50 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1022

Příhozy: 50

Robert Schlosser

Název: Na procházce

( signováno vlevo dole, datace 1911, stav slušný )

Rozměr: 29 x 39 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1858

Robert Sedmihorský

Název: Vltava u Kralup

Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1996

Robert Sedmihorský

Název: Říp od Kralup

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1955, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 10,5 x 24 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2002

Rolek

Název: Na břehu jezera

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4668

Roman Novák

Název: Dilema Máří Magdalény

Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2020, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Id aukce: 2978

Rombald

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 68 x 87 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6111