Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 12 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5013
Příhozy: 47
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1686
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 46 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2714
Příhozy: 94
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 16 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4784
Příhozy: 60
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 36 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3524
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21, stav perfektní )
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3525
Příhozy: 85
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 47 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3526
Příhozy: 97
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, autorské razítko, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 13 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4813
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 2018, na zadní straně autorské razítko, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 56 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4558
Účastníci: 16
Příhozy: 77
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3804
Příhozy: 74
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, datováno 21/22, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 53 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4331
Účastníci: 19
Příhozy: 101
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1520
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1521
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1022
Příhozy: 50
( signováno vlevo dole, datace 1911, stav slušný )
Rozměr: 29 x 39 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1858
Olej / lepenka
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 1996
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1955, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 10,5 x 24 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2002
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 4668
Akryl / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2020, stav původní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Id aukce: 2978
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 68 x 87 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6111