čas serveru: 17:38:45

Rosenthal

Název: Chrt

Porcelán
( značeno Rosenthal, stav perfektní )

Rozměr: výška: 17 cm, šířka: 29 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4592

Roy Lichtenstein

Název: Dívka v zrcadle

( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, slepotiskové razítko vydavatele díla Styria Studio, stav perfektní )
přiložen certifikát, limitovaná edice
číslováno: 29 z 150

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3371

Roy Lichtenstein

Název: Ohhh... Alright...

( signováno vpravo dole v tisku, volný list, ruční papír, slepotiskové razítko vydavatele díla Styria Studio, stav perfektní )
číslováno: 75 z 150

Rozměr: 50 x 35 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3180

Royal Dux

Název: Cestující

Porcelán
( značeno na spodní části, stav slušný )
- porcelánová soška

Rozměr: výška: 25cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6286

Ruda

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 45 x 50 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5806

Ruda Kubíček

Název: Partie u Salaše

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 21 x 31 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1351

Rudolf Adámek

Název: Krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 24 x 32 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4191

Rudolf Faltus

Název: Mostar

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 65 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 3267

Rudolf František Neumann

Název: Alej

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 3119

Rudolf František Neumann

Název: Pohled do údolí

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, malba poškozena, nově rámováno, stav původní )
Rudolf František Neumann
1892 Praha
žák Klimeše a Schwágera
jako krajinář maloval motivy Krkonoš, Čes. vysočiny a Prahy

Rozměr: 93 x 130 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 3143

Rudolf Guba

Název: Lesní interier

Olej / karton

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Id aukce: 1308

Rudolf Hanych

Název: Cesta do vsi

Olej / tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
rozměr ve výřezu: 16 x 29 cm
na zadní straně věnováno ministru zdravotnictví
Rudolf Hanych
narozen 11. 4. 1906 ve Svratce, zemřel 28. 3. 1994
Pocházel ze zemědělské rodiny, rodina vlastnila ve Svratce statek č.p. 11.
Jeho tvorba je realistická, vychází z tradic české krajinářské školy.
Lze o něm říci, že je v pravém slova smyslu „malířem Vysočiny“

Rozměr: 16 x 29 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6080

Rudolf Jelínek

Název: Lekníny za chalupou

Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 49 x 65 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2601

Rudolf Kaňkovský

Název: Cestou domů

Kombinovaná technika / pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )

Rozměr: 50 x 34 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 594

Rudolf Kaňkovský

Název: Pohled k řece

Kombinovaná technika / pastel

Rozměr: 50 x 34 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3760

Rudolf Klingsbögl

Název: Interiér

Olej / dřevo

Rozměr: 16 x 13 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 5359

Rudolf Kremlička

Název: Dáma v klobouku

Kresba / tužka / papír
( nesignováno, pozůstalostní razítko, atest. Dr. Čubrda, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 12 x 9,5 cm

Rozměr: 12 x 9,5 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5987

Rudolf Kremlička

Název: Portrét ženy

Litografie
rozměr ve výřezu: 20 x 15 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 15 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 5768

Rudolf Krivoš

Název: Muž a zviera

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 40 x 30 cm

Aktuální cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 4723

Rudolf Lexa

Název: Ve světnici

Olej / lepenka

Rozměr: 32 x 43 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5260