Porcelán
( značeno Rosenthal, stav perfektní )
Rozměr: výška: 17 cm, šířka: 29 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4592
( signováno vpravo dole, volný list, ruční papír, slepotiskové razítko vydavatele díla Styria Studio, stav perfektní )
přiložen certifikát, limitovaná edice
číslováno: 29 z 150
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3371
( signováno vpravo dole v tisku, volný list, ruční papír, slepotiskové razítko vydavatele díla Styria Studio, stav perfektní )
číslováno: 75 z 150
Rozměr: 50 x 35 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3180
Porcelán
( značeno na spodní části, stav slušný )
- porcelánová soška
Rozměr: výška: 25cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6286
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 45 x 50 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5806
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 21 x 31 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1351
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 24 x 32 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4191
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 48 x 65 cm
Aktuální cena: 3 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3267
Olej / lepenka
Rozměr: 48 x 70 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3119
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, malba poškozena, nově rámováno, stav původní )
Rudolf František Neumann
1892 Praha
žák Klimeše a Schwágera
jako krajinář maloval motivy Krkonoš, Čes. vysočiny a Prahy
Rozměr: 93 x 130 cm
Aktuální cena: 3 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 3143
Olej / karton
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 3 900 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1308
Olej / tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1968, stav původní )
rozměr ve výřezu: 16 x 29 cm
na zadní straně věnováno ministru zdravotnictví
Rudolf Hanych
narozen 11. 4. 1906 ve Svratce, zemřel 28. 3. 1994
Pocházel ze zemědělské rodiny, rodina vlastnila ve Svratce statek č.p. 11.
Jeho tvorba je realistická, vychází z tradic české krajinářské školy.
Lze o něm říci, že je v pravém slova smyslu „malířem Vysočiny“
Rozměr: 16 x 29 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 6080
Olej / plátno / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 49 x 65 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2601
Kombinovaná technika / pastel
( signováno vpravo dole, datováno 1920, stav původní )
Rozměr: 50 x 34 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 594
Kombinovaná technika / pastel
Rozměr: 50 x 34 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3760
Olej / dřevo
Rozměr: 16 x 13 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5359
Kresba / tužka / papír
( nesignováno, pozůstalostní razítko, atest. Dr. Čubrda, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 12 x 9,5 cm
Rozměr: 12 x 9,5 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5987
Litografie
rozměr ve výřezu: 20 x 15 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 20 x 15 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5768
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1970, stav slušný )
Rozměr: 40 x 30 cm
Aktuální cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 4723
Olej / lepenka
Rozměr: 32 x 43 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5260