čas serveru: 15:32:53

Rudolf Lexa

Název: V ateliéru

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 32 x 43 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 5261

Rudolf Linhart

Název: Zimní podvečer

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 29, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- ilustrační foto před opravou a čištěním

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 3 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4116

Rudolf Linhart

Název: Za cihelnou / Chrudim / Od západu

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1933, stav slušný )
- na zadní straně studie

Rozměr: 17 x 24 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6485

Rudolf Teschner

Název: Praha

( signováno vpravo dole, datováno 1908, stav původní )
rozměr ve výřezu: 36 x 31 cm

Rozměr: 36 x 31 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 2906

Rudolf Václavík

Název: Karlův most

Akvarel
( signováno vlevo dole, stav původní )
rozměr ve výřezu: 46 x 61 cm

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3134

Rudolf Václavík

Název: Pohled na Svatý Mikuláš

Akvarel
rozměr ve výřezu: 46 x 61 cm

Rozměr: 46 x 61 cm

Aktuální cena: 2 400 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3135

Rudolf Vejrych

Název: Zátiší s rakem

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3562

Rumen Sazdov

Název: Muzikanti

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 2013, stav perfektní )
- přiložen certifikát
- dílo získáno přímo od autora
*všechny údaje z katalogu MAYER (ročník 1995 + 1996) jsou uvedeny na artnet.com

Rozměr: 35 x 35 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Id aukce: 5127

Rumen Sazdov

Název: Bohemian rapsody

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 15, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 52 x 40 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Id aukce: 5128

Rumen Sazdov

Název: Golf rotation II.

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 2015, stav perfektní )
- přiložen certifikát
Malíř Rumen Sazdov nar.1959 Bulharsko
1994-1995 - vydraženo 39 autorských děl.
1995 – evidován v artnet.com a aukčním katalogu MAYER .
2000-2021- výstavy NYC/Itálie/ ČR /Bulharsko .

Rozměr: 60 x 80 cm

Aktuální cena: 38 000 Kč

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

Id aukce: 4665

Rumen Sazdov

Název: Noc bez Tebe

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 2015, rámováno, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4666

Rumen Sazdov

Název: Múza

Olej / karton
( signováno dole uprostřed, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 32 x 37 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5438

Rumen Sazdov

Název: Život na pláži

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
- přiložen certifikát

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4934

Rumen Sazdov

Název: Vzpomínky na včera

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, datováno 2016, stav perfektní )
- přiložen certifikát
1995 – evidován v artvalue.com a aukčním katalogu MAYER .

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

Id aukce: 4423

Rumen Sazdov

Název: Léto s tebou

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 08, stav slušný )
- přiložen certifikát

Rozměr: 100 x 120 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 6472

Rumen Sazdov

Název: Můj miláček

Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 07, stav slušný )
- přiložen certifikát

Rozměr: 40 x 80 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 6473

Rumen Sazdov

Název: Rodina

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: 60 x 45 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5461

Rumen Sazdov

Název: Večerní básnění

( signováno vlevo uprostřed, rámováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 20 x 30 cm
- přiložen certifikát

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 4965

Rumen Sazdov

Název: Auftakt

Olej / plátno
( signováno vlevo uprostřed, stav perfektní )
- přiložen certifikát
1995 – evidován v aukčním katalogu MAYER.
Každé autorské dílo od ak.ma.Rumen Sazdov je investiční originál s garantovanou hodnotou na základě evidence jeho jména ve světovém aukčním katalogu MAYER*, který je už druhé století hlavní ARTINDEX pro obchodování s uměním ve světě.

Rozměr: 46 x 66 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4720

Rumen Sazdov

Název: Sladké vzpomínky

Olej / plátno
- přiložen certifikát

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 27 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4721