čas serveru: 13:45:20

Salvador Dali

Název: Mořské nymfy

( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 2688

Salvador Dalí

Název: Tvář

Bronz
(signováno vrypem Salvador Dali, stav slušný )
- novodobý odlitek
- celková výška: 42 cm
- váha: 7 kg
Salvador Dalí
1904 - 1989
španělský malíř a sochař

Rozměr: výška: 42 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6287

Salvador Dali

Název: Žena

Rozměr: 42,5 x 30,5 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2495

Salvador Dalí

Název: Don Quichote

Patinovaný bronz
( signováno na koňské oháňce, stav slušný )
výška 43 cm
Z kolekce Clot Collection, kterou Salvador Felip Jacint Dalí vytvořil v 70. letech 20. století.
Pozdější odlitek

Rozměr: výška 43 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Id aukce: 5088

Salvador Dali

Název: Elephants Giraffe

Rozměr: 33 x 45 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2034

Salvador Dali

Název: Honey is Sweeter than Blood

Rozměr: 35 x 40 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1523

Salvador Dali

Název: Elephants Giraffe I.

Rozměr: 33 x 41 cm

Aktuální cena: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 2039

Sandrik

Název: Likérová souprava 6 ks

Alpaka
- Sandrik
( stav slušný )

Rozměr: šířka 35 cm, výška 9 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4871

Sára Saudková

Název: Amazonka

Fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 22 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5496

Příhozy: 47

Šarouk

Název: Plody moře

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )

Rozměr: 31 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4902

Šaroun

Název: Staroměstské náměstí

Olej / lepenka

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1539

Šaroun

Název: Mostecká věž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 36 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 3354

Šaroun

Název: Mostecká věž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2620

Šaroun

Název: Na Karlově mostě

Olej / sololit

Rozměr: 30 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5201

Šaroun

Název: Pohled na Pražský hrad

Olej / lepenka

Rozměr: 35 x 49 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4087

Šarová

Název: Horský masiv

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 36 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 1821

Schiller

Název: Anežčin klášter

Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 33 x 26 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 2558

Schwarz

Název: Dudák

Olej / překližka

Rozměr: 60 x 52 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 300 Kč

Id aukce: 4233

Sedláček

Název: Chaloupky I.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav původní )

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2823

Sedláček

Název: Chaloupky II.

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 2824