( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 50 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2688
Bronz
(signováno vrypem Salvador Dali, stav slušný )
- novodobý odlitek
- celková výška: 42 cm
- váha: 7 kg
Salvador Dalí
1904 - 1989
španělský malíř a sochař
Rozměr: výška: 42 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6287
Rozměr: 42,5 x 30,5 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2495
Patinovaný bronz
( signováno na koňské oháňce, stav slušný )
výška 43 cm
Z kolekce Clot Collection, kterou Salvador Felip Jacint Dalí vytvořil v 70. letech 20. století.
Pozdější odlitek
Rozměr: výška 43 cm
Aktuální cena: 18 000 Kč
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Id aukce: 5088
Rozměr: 33 x 45 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2034
Rozměr: 35 x 40 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1523
Rozměr: 33 x 41 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2039
Alpaka
- Sandrik
( stav slušný )
Rozměr: šířka 35 cm, výška 9 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4871
Fotografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 29 x 22 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 29 x 22 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5496
Příhozy: 47
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 70, stav slušný )
Rozměr: 31 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4902
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1539
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 36 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 3354
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2620
Olej / sololit
Rozměr: 30 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5201
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 49 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4087
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 71, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 27 x 36 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1821
Olej / překližka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 33 x 26 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 2558
Olej / překližka
Rozměr: 60 x 52 cm
Aktuální cena: 2 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 300 Kč
Id aukce: 4233
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1942, stav původní )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2823
Olej / lepenka
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2824