Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 2947
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 5397
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- konzultováno s PhDr. Michael Zachař
- přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Soběslav Hippolyt Pinkas
- narozen 7. října 1827 v Praze na Kampě
Od roku 1849 studoval malířství na pražské malířské akademii v ateliéru Christiana Rubena, odkud po dvou letech na radu Josefa Mánesa odjel studovat na Akademii do Mnichova. Později odjel studovat do Francie.
Rozměr: 66 x 43 cm
Aktuální cena: 89 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 4125
Příhozy: 54
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 53, stav původní )
Rozměr: 45 x 60 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1984
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 80 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3391
Olej / karton
Rozměr: 26 x 20 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4235
Olej / karton
( signováno vlevo dole, v dobrém stavu )
Rozměr: 25 x 36 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Id aukce: 4057
Litografie
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr ve výřezu 18 x 35 cm
Rozměr: 18 x 35 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1033
Olej / plátno
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 837
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 47, stav slušný )
Rozměr: 39 x 29 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2690
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 74 x 104 cm
Aktuální cena: 18 500 Kč
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Id aukce: 1547
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 57,5 x 68,5 cm
Aktuální cena: 9 400 Kč
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Id aukce: 1553
Olej / plátno
Rozměr: 66 x 90 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6432
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 31 x 41 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3880
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 45 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4144
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1957, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1992
Olej / lepenka
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 21 x 28 cm
Aktuální cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 546
Olej / lepenka
Rozměr: 21 x 32 cm
Aktuální cena: 2 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6437
Olej / lepenka
(signováno vlevo dole, datováno 1941, stav slušný )
Rozměr: 37,5 x 27 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5557
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní francouzský rám, stav perfektní )
Rozměr: 51 x 66 cm
Aktuální cena: 255 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 3782
Příhozy: 62