Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
přiložen odborný posudek PhDr. Jaroslav Pelikán
Rozměr: 50 x 72 cm
Aktuální cena: 66 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 6092
Příhozy: 76
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )
- na zadní straně přípis autora
Stanislav Palatka ( 1941-2021 )
svěží expresionistické dílo vyvedené v pastelových barvách, zajímavé kladení barev v nesouvislých plochách.
- dílo pochází ze sbírky autora
Rozměr: 62 x 55 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Id aukce: 4936
Olej / plátno / lepenka
Rozměr: 24 x 29 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 6344
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1959, stav slušný )
Rozměr: 24 x 36 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 5911
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 63 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4036
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 54 x 55 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 3803
Litografie
( signováno vpravo dole, datováno 62, volný list, stav původní )
Rozměr: 49 x 34 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4578
Měď / mosaz / hliník / dřevo
Asambláž
" vytisknuté " suché jehly, olejové a hlubotiskové barvy
( signováno vlevo dole, datováno 2012, stav perfektní )
rozměr včetně rámu : 45 x 45 cm
Štěpán Dančo
Rozměr: 26 x 26 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 11 500 Kč
Id aukce: 5454
Měď / mosaz / hliník / dřevo
Asambláž
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr včetně rámu : 26 x 32 cm
Štěpán Dančo
Rozměr: 23 x 28 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 10 500 Kč
Id aukce: 5455
( signováno vpravo dole, datováno 2019, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 21 x 28 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4016
Suchá jehla
( signováno vpravo dole, datováno 93, stav perfektní )
- volný list
- číslováno 6/30
- rozměr ve výřezu : 15 x 12 cm
Štěpán Dančo
Rozměr: 15 x 12 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 4017
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 30 x 21 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4018
Hliník / měď/ mosaz / dřevo
Asambláž
Štěpán Dančo
Rozměr: 32 x 32 cm
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Id aukce: 3813
Suchá jehla
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 10,5 x 10,5 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 3814
( signováno vpravo dole, datováno 21, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 29 x 29 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3815
pero / pastelky / olejové křídy
( signováno vpravo dole, datováno 2021, stav perfektní )
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 29 x 27,5 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4584
Autorský tisk
- volný list
Štěpán Dančo
Rozměr: 16 x 13 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 4585
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 94, stav slušný )
Rozměr: 105 x 65 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5642
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 62 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5858
Zinkografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
Rozměr: 17 x 12 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2223