čas serveru: 09:56:04

Tavík František Šimon

Název: Karlův most v zimě

Barevný lept

Rozměr: 37 x 48 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1178

Příhozy: 41

Tavík František Šimon

Název: Staroměstské náměstí v zimě

Barevný lept

Rozměr: 34 x 41 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1182

Tavík František Šimon

Název: Potok v lese

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rámováno Viktor Brůžek

Rozměr: 54 x 74 cm

Aktuální cena: 13 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6104

Tereza Anna Medková

Název: V lese

Olej / sololit
( signováno a datováno vpravo dole TAM15, stav slušný )

Rozměr: 44 x 56 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 4945

Theodor Lindner

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, bohatě zdobený rám, stav slušný )
Theodor Lindner ( * 1882 Düsseldor, † 1956 tamtéž )
navštěvoval v letech 1902-1904 düsseldorfskou Uměleckoprůmyslovou školu. Ve své tvorbě se věnoval hlavně žánrové tvorbě s náměty ze života 18. a první polovině 19. století.

Rozměr: 80 x 100 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5615

Tofanov

Název: Hlava koně

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1948, stav slušný )

Rozměr: 71 x 51 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 4080

Tomáš Laskovský

Název: Oceán plný překvapení

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3365

Tomáš Laskovský

Název: Život vzniklý v moři

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Id aukce: 3366

Tomáš Laskovský

Název: Procedurálně vygenerovaný obraz

Akryl / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 23, stav perfektní )

Rozměr: 120 x 80 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5540

Tomáš Laskovský

Název: V každém umělci je kus Beethovenovy duše

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 4015

Tomáš Šrámek

Název: Albánské moře u Drače

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 15 x 23 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 4209

Tomič

Název: V přístavu

Olej / plátno

Rozměr: 50 x 80 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 6100

Tomič

Název: Zátiší s květinou

Olej / plátno

Rozměr: 62 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6101

TON

Název: Židle Model: 514

Materiál: Buk
( stav slušný )
výška: 81 cm
šířka: 42 cm
počet: 4 ks

Rozměr: výška: 81 cm, šířka: 42 cm

Aktuální cena: 9 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 000 Kč

Id aukce: 4964

Toufar

Název: Roubenka

Olej / sololit

Rozměr: 42 x 69 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 1060

Töusmann

Název: Lennegehöft

Litografie
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 29 cm

Aktuální cena: 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5319

Toyen - Marie Čermínová

Název: Po představení

Tisk / lepenka

Rozměr: 65 x 32 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5904

Toyen - Marie Čermínová

Název: Vlk a ryba

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 10 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2593

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka s kohoutem

Zinkografie

Rozměr: 27 x 39 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2594

Toyen - Marie Čermínová

Název: Králíček

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 48, nově adjustováno, stav perfektní )

Rozměr: 24,5 x 40 cm

Aktuální cena: 12 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 2595

Příhozy: 51