čas serveru: 07:26:43

Toyen - Marie Čermínová

Název: Ořechy

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 40, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 39 cm

Aktuální cena: 3 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3646

Toyen - Marie Čermínová

Název: Skořápky

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 39, stav perfektní )

Rozměr: 28 x 39 cm

Aktuální cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Id aukce: 3647

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka s šípkovou růží

Zinkografie
( signováno vlevo dole, datováno, ocelový rám, stav perfektní )
- rozměr ve výřezu: 16 x 10 cm

Rozměr: 16 x 10 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6480

Toyen - Marie Čermínová

Název: Skořápky

Zinkografie

Rozměr: 32 x 27 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 871

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dvě tváře

Zinkografie
( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 18,5 x 11 cm

Rozměr: 18,5 x 11 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1935

Toyen - Marie Čermínová

Název: Hvězdný sen

Zinkografie

Rozměr: 18,5 x 11 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1936

Toyen - Marie Čermínová

Název: Zuzanka a Tichý oceán ( Ilustrace k Jean Giradoux )

Zinkografie
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 19 x 11,5 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 19 x 11,5 cm

Aktuální cena: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 6040

Toyen - Marie Čermínová

Název: V poušti

Zinkografie
( signováno vpravo dole, datováno 1939, stav perfektní )
z protiválečného cyklu Střelnice
rám pasparta sklo

Rozměr: 39,5 x 27,5 cm

Aktuální cena: 1 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 1436

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka s ledovými květy

Zinkografie / akvarel
( signováno/monogramováno vpravo dole v tisku )
rozměr ve výřezu: 20 x 13 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 20 x 13 cm

Aktuální cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6314

Toyen - Marie Čermínová

Název: Dívka se šiškami

Akvarel / zinkografie
rozměr ve výřezu: 20 x 14 cm

Rozměr: 20 x 14 cm

Aktuální cena: 28 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 5849

Příhozy: 58

Toyen Marie Čermínová

Název: Dvě dívčí hlavy

Tuš / papír
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav původní )
rozměr ve výřezu: 17,5 x 12,5 cm
- konzultováno se Zd. Preclíkem
rámováno pod sklem

Rozměr: 17,5 x 12,5 cm

Aktuální cena: 305 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 5738

Příhozy: 159

Trnka

Název: Domorodec

Barevná litografie
( nesignováno, stav perfektní )

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1713

Trnka

Název: Tahiťanka

Barevná litografie

Rozměr: 23 x 17 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 1714

Tross

Název: Cestou na pastvu

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 48 x 67 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4831

Tůma

Název: Cikánský tábor

Olej / lepenka

Rozměr: 25 x 35 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3755

Turek

Název: Sušení prádla

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1940, stav slušný )

Rozměr: 28 x 28 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4612

Ugo Malvano

Název: Via Levone ( Itálie )

Olej / lepenka

Rozměr: 46 x 55 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 600 Kč

Id aukce: 696

Uher

Název: Houbaři

Olej / plátno

Rozměr: 55 x 75 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4457

Uhlíř

Název: Les

Olej / plátno

Rozměr: 46 x 38 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 6245

V. Březina

Název: Břízy

Olej / lepenka

Rozměr: 80 x 63 cm

Aktuální cena: 8 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 089