Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 26 x 37 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 5842
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 55 x 68 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4355
Leptaná akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1974, nově adjustováno, stav perfektní )
číslováno 172/2000
rozměr ve výřezu: 22 x 34 cm
Rozměr: 22 x 34 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3484
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 76, stav slušný )
Rozměr: 60 x 120 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4397
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1953, stav slušný )
Rozměr: 50 x 43 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5606
Olej / plátno
1942
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 55 x 48 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Id aukce: 473
Příhozy: 25
Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav p§vodní )
Rozměr: 40 x 47 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 3009
Olej / plátno
Rozměr: 56 x 70 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6231
Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )
Rozměr: 44 x 34 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4542
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav slušný )
Rozměr: 57 x 72 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5605
Kombinovaná technika / překližka
( nesignováno, na zadní straně autorský štítek, stav slušný )
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 5105
Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 31 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 31 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5383
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 34 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 26 x 34 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5384
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 30 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 30 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5387
Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 31 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 23 x 31 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5388
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4983
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )
Rozměr: 28 x 34 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 2385
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5153
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav původní )
Rozměr: 33,5 x 35 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 2493
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 23 x 27 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 4483