čas serveru: 07:32:15

V. Brož

Název: Potok

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 26 x 37 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 5842

V. Čech

Název: Ve žních

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 55 x 68 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4355

V. Čepelák

Název: Vrby

Leptaná akvatinta
( signováno vpravo dole, datováno 1974, nově adjustováno, stav perfektní )
číslováno 172/2000
rozměr ve výřezu: 22 x 34 cm

Rozměr: 22 x 34 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3484

V. Cihelka

Název: Stany u rybníka

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 76, stav slušný )

Rozměr: 60 x 120 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4397

V. Čížek

Název: Karlštejn

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1953, stav slušný )

Rozměr: 50 x 43 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5606

V. Fiala

Název: Matka s dítětem

Olej / plátno
1942
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 55 x 48 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Id aukce: 473

Příhozy: 25

V. Gottwald

Název: Meandr

Olej / plátno / sololit
( signováno vpravo dole, stav p§vodní )

Rozměr: 40 x 47 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 3009

V. Hanuš

Název: Alej

Olej / plátno

Rozměr: 56 x 70 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6231

V. Hanuš

Název: Portrét dívky

Olej / plátno / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1937, stav slušný )

Rozměr: 44 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 4542

V. J. A.

Název: Váza s miskou a ovocem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1929, stav slušný )

Rozměr: 57 x 72 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5605

V. J. Andrle

Název: Červené město

Kombinovaná technika / překližka
( nesignováno, na zadní straně autorský štítek, stav slušný )

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 5105

V. J. Černý

Název: Pohled do krajiny

Akvarel
( signováno vpravo dole, datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 31 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5383

V. J. Černý

Název: Pohled na kostelík

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1928, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 34 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 34 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5384

V. J. Černý

Název: V ranním oparu

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1925, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 30 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 30 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5387

V. J. Černý

Název: Pařez

Akvarel
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 23 x 31 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 23 x 31 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5388

V. Kopecký

Název: Pohled k hradu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1951, stav původní )

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4983

V. Kovář

Název: Snopy

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, stav původní )

Rozměr: 28 x 34 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2385

V. Měchura

Název: Zima na potoce

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 900 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5153

V. Nedbal

Název: Pláž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1927, stav původní )

Rozměr: 33,5 x 35 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 2493

V. Novák

Název: Cestou do vsi

Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )

Rozměr: 23 x 27 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 4483