Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, dekorativní rám, stav slušný )
Rozměr: 25 x 35 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 6345
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5342
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2018
Olej / lepenka
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4695
Olej / lepenka
Rozměr: 37 x 51 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 4696
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 83 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 4842
Olej / lepenka
Rozměr: 18 x 14 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 1901
Olej / lepenka
Rozměr: 18 x 14 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4769
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 6356
Olej / lepenka
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6522
Olej / plátno
Rozměr: 59 x 69 cm
Aktuální cena: 9 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Id aukce: 2891
Olej / plátno
Rozměr: 58 x 48 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3938
Olej / překližka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 48 x 55 cm
Aktuální cena: 2 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 2014
Olej / plátno
Rozměr: 67 x 67 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5569
Olej / plátno
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5380
Litografie
( signováno vpravo dole, v původním stavu )
Rozměr: 45 x 75 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3220
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1934, stav slušný )
Rozměr: 98 x 115 cm
Aktuální cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5648
Olej / lepenka
Rozměr: 49 x 62 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3832
Olej / lepenka
Rozměr: 48 x 35 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 250 Kč
Id aukce: 6218
Olej / plátno
( restaurováno, obraz v perfektním stavu )
Rozměr: 76 x 75 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 1280