čas serveru: 05:51:33

V. Váner

Název: Boží muka

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 48 x 60 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 1881

V. Vaner

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 70 x 50 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 2166

V. Vodička

Název: Neúprostný čas

Rozměr: 90 x 125 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6236

V. Zikmund

Název: Pobřeží

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )

Rozměr: 28,5 x 40,5 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5217

V.V. Novák

Název: Vesnice na Vltavě před zatopením

Olej / plátno
- dvojí obraz ( na zadní straně )

Rozměr: 50 x 97 cm

Aktuální cena: 3 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 6156

Vacek

Název: Zima

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1976, stav původní )

Rozměr: 48 x 38 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5168

Vacek

Název: U mlýnu "SKÁLY"

Olej / lepenka

Rozměr: 33 x 47 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5169

Vácha

Název: Noční Praha

Olej / sololit

Rozměr: 60 x 60 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 2391

Václav Bartovský

Název: Vyhlídka na soutoku řek

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1952, nerámováno, stav původní )
Obraz pochází z doby, kdy Svaz výtvarných umělců vyzval k soutěži na vymalování říčních krajin země české

Rozměr: 60,5 x 73,5 cm

Aktuální cena: 3 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3890

Václav Beránek

Název: Jezdci

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 24 x 34 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 6482

Václav Březina

Název: Pohled na město

Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1903, obraz odborně vyčištěn, stav slušný )

Rozměr: 44 x 65 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 4780

Václav Březina

Název: Alej

Olej / lepenka
( nesignováno, kolem roku 1905, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 63 x 71 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Id aukce: 5572

Václav Brožík

Název: Rodina

Tuš / papír

Rozměr: 14 x 6,5 cm

Aktuální cena: 2 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5835

Václav Brožík

Název: Lucenburkové

Kresba / tužka / papír
rozměr ve výřezu: 27,5 x 21,5 cm

Rozměr: 27,5 x 21,5 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5840

Příhozy: 41

Václav Chochola

Název: Salvador Dalí

Fotografie
( signováno vpravo dole, datováno 1969, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 29 x 21 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5138

Václav Dlask

Název: Zátiší s ovocem

Olej / lepenka

Rozměr: 48 x 70 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4437

Václav Dobrý

Název: Sarajevo

Pastel

Rozměr: 39 x 48 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 200 Kč

Id aukce: 3642

Václav Dobrý

Název: Předjaří

( signováno vpravo dole, datováno 44, stav perfektní )

Rozměr: 50 x 67 cm

Aktuální cena: 6 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 900 Kč

Id aukce: 943

Václav F. Ulšmíd

Název: Břízy na Českomoravské vysočině

Olej / plátno

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4195

Václav František Ulšmíd

Název: Soběšická silnice v mlze

Olej / plátno / lepenka
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 62 cm

Aktuální cena: 2 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Id aukce: 1396