čas serveru: 02:55:26

Václav František Ulšmíd

Název: Z Českomoravské vysočiny

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datace 1957, na zadní straně autorské razítko s popisem, stav slušný )

Rozměr: 35 x 50 cm

Aktuální cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Id aukce: 1162

Václav František Ulšmíd

Název: Na pastvě

Olej / překližka

Rozměr: 9,5 x 9,5 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 2249

Václav Hejna

Název: Paříž - Ulice

( signováno nahoře uprostřed, datováno 46, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 16 x 15 cm

Rozměr: 16 x 15 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 6370

Václav Hejna

Název: Praha

Olej / překližka
oboustranný obraz
( signováno vpravo nahoře, na zadní straně autorský štítek, stav původní )

Rozměr: 36 x 170 cm

Aktuální cena: 3 800 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3322

Václav Hejna

Název: Pohled na střechy

( signováno vpravo dole, nově adjustováno, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 26 x 29 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 26 x 29 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 6394

Václav Hlavsa

Název: Krkonoše

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 26 x 36 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 4377

Václav Hora

Název: Chaloupky

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 45, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 27 x 33 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3796

Václav Hora

Název: Zimní nálada I.

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 43, kvalitní vyřezávaný rám, stav slušný )

Rozměr: 15 x 20 cm

Aktuální cena: 3 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3797

Václav Hora

Název: Zimní nálada II.

Olej / lepenka

Rozměr: 15 x 20 cm

Aktuální cena: 3 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 3798

Václav Hrbek

Název: Od Liščína

Barevná tuš / papír
( signováno vpravo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 28 x 68 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 6380

Václav Jansa

Název: Bystřina

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, kolem roku 1890, stav původní )

Rozměr: 35 x 22 cm

Aktuální cena: 9 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 4507

Václav Jansa

Název: Lásenický rybník

Olej / dřevěná deska
( signováno vpravo dole, kolem roku 1898, stav slušný )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař

Rozměr: 25 x 40 cm

Aktuální cena: 18 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6054

Václav Jansa

Název: Cesta ve vsi

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1910, stav slušný )
na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti Václava Jansy

Rozměr: 60 x 75 cm

Aktuální cena: 59 000 Kč

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Id aukce: 5345

Příhozy: 67

Václav Jansa

Název: Čertovka

Dobový tisk
( signováno a datováno vpravo dole, stav původní )
- rozměr ve výřezu: 33 x 24 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6384

Václav Jansa

Název: Staroměstské náměstí - Melantrichova ul.

Dobový tisk
( signováno a datováno vlevo dole, stav původní )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 33 x 24 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6385

Václav Jansa

Název: Souběh ulic Karlovy a Seminářské

Dobový tisk
- rozměr ve výřezu: 36 x 20 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 20 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6386

Václav Jansa

Název: Týnská ulice

Dobový tisk
- rozměr ve výřezu: 32 x 23 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 32 x 23 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6387

Václav Jansa

Název: Pražské motivy V.

Dobový tisk
- rozměr ve výřezu: 36 x 24 cm
- rámováno pod sklem

Rozměr: 36 x 24 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 6388

Václav Jíra

Název: Přístav

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Václav Jíra (* 17. prosinec 1939 Louny) je český výtvarník, spolu se Zdeňkem Sýkorou, Kamilem Linhartem, Vladislavem Mirvaldem, Janem Valtem, Zdeňkem Ladrou, Jaroslavem Čásou a Miroslavem Kuklou člen Lounské krajinářské školy.

Rozměr: 75 x 80 cm

Aktuální cena: 16 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Id aukce: 4712

Václav Karel

Název: Pohádka

( signováno dole uprostřed, stav slušný )

Rozměr: 30 x 20 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 4285