Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 52 x 72 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3842
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 38 x 58 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6440
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 25 x 36 cm
Aktuální cena: 2 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 2892
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, kvalitní klasicistní rám, stav původní )
Rozměr: 52 x 70 cm
Aktuální cena: 8 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3977
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3830
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, Eckův rám, stav původní )
Rozměr: 50 x 33 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 835
Příhozy: 25
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, rám v původním stavu, obraz odborně vyčištěn, stav původní )
Rozměr: 41 x 61 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2885
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1925, stav slušný )
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3443
Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 47 x 64 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Id aukce: 2257
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 80 x 100 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 3063
Olej / plátno
Rozměr: 87 x 70 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2584
Olej / plátno
Rozměr: 43 x 30 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3507
Olej / plátno
Rozměr: 44 x 27 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 3508
Olej / lepenka
Rozměr: 23,5 x 27 cm
Aktuální cena: 3 600 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6074
Olej / plátno
kolem roku 1918
Rozměr: 40 x 71 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5271
Tuš / papír
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 12 x 21 cm
Aktuální cena: 3 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Id aukce: 4261
Olej / lepenka
( nesignováno, kvalitní francouzský rám, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
- varianta obrazu několikrát publikována v monografii Václav Radimský, autor PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová na str. 273
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Rozměr: 49 x 70 cm
Aktuální cena: 220 000 Kč
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Id aukce: 4621
Příhozy: 80
Olej / lepenka
Rozměr: 51 x 70,5 cm
Aktuální cena: 260 000 Kč
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Id aukce: 1043
Příhozy: 88
Olej / lepenka
konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. J. Zeminou
přiložena odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Václav Radimský uměl jednoduchému krajinářskému motivu vtisknout působivou atmosféru. Malíř zde dokázal omezenou paletou barev, hnědou, rezavou, zelenou, modrou a jejich odstíny, zachytit náladu a charakter přírody určitého okamžiku a její proměnlivou barevnost, postihnout chvilku v přírodě, zdánlivě stejnou a přesto pokaždé jinou. Na české poměry v té době šlo o odvážné pojetí malby svým světelným výrazem a pronikáním barvou do podstaty světla. Předložený obraz nazvaný Slunce nad řekou patří k prvořadým dílům Václava Radimského.
Rozměr: 70 x 97 cm
Aktuální cena: 520 000 Kč
Vyvolávací cena: 150 000 Kč
Id aukce: 2580
Účastníci: 17
Příhozy: 74
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, autorský vyřezávaný rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 455 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 543
Příhozy: 85