Olej / plátno
( signováno vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko V. Radimský, stav původní )
konzultováno s PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem
Rozměr: 53 x 70 cm
Aktuální cena: 255 000 Kč
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Id aukce: 2599
Příhozy: 68
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní včetně rámu )
odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 69 x 99 cm
Aktuální cena: 470 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 1833
Účastníci: 20
Příhozy: 120
Olej / lepenka
přiložen znalecký posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
- obraz je nejspíše z doby kolem roku 1900, tedy z jeho vrcholného období
- námětově čerpá z Normandie, jak napovídají další Radimského práce z doby 1898-1900
Rozměr: 68 x 98 cm
Aktuální cena: 1 000 000 Kč
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Id aukce: 3395
Účastníci: 21
Příhozy: 142
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 240 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 2657
Příhozy: 80
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
varianta obrazu několikrát publikována v monografii Václav Radimský, autor PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 310 000 Kč
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Id aukce: 2933
Účastníci: 20
Příhozy: 88
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, francouzský dobový rám, stav perfektní )
kolem roku 1920
přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 70 x 97 cm
Aktuální cena: 630 000 Kč
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Id aukce: 5242
Účastníci: 18
Příhozy: 114
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 135 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 5243
Olej / lepenka
- na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 54 x 70 cm
Aktuální cena: 250 000 Kč
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Id aukce: 3965
Olej / lepenka
( nesignováno, kolem 1901, stav perfektní )
obraz publikován v monografii Václav Radimský - Naděžda Blažíčková-Horová na str. 229, dále publikován v knize Světlo v obraze na str. 406
Rozměr: 70 x 98 cm
Aktuální cena: 185 000 Kč
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Id aukce: 1669
Příhozy: 85
Olej / lepenka
posoudili a pravost potvrdili PhDr. Michael Zachař a PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová, na vyžádání zajistíme odborný posudek
Rozměr: 72 x 83 cm
Aktuální cena: 325 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 1177
Příhozy: 58
Olej / plátno
kolem roku 1901
( signováno na zadní straně
Rozměr: 65 x 100 cm
Aktuální cena: 72 000 Kč
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
Id aukce: 947
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, dekorativní dobový rám, stav perfektní )
konzultováno s PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová a PhDr. Michael Zachař
přiložen odborný posudek PhDr. Jan Štíbr
Rozměr: 72 x 100 cm
Aktuální cena: 600 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 3780
Příhozy: 93
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, obraz odborně vyčištěn, Francouzský rám, stav perfektní )
posoudil a pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař, přiložen odborný posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová
Rozměr: 72 x 100 cm
Aktuální cena: 401 000 Kč
Vyvolávací cena: 90 000 Kč
Id aukce: 1515
Příhozy: 72
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, bohatě řezaný rám, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek, stav perfektní )
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 290 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 2029
Příhozy: 56
Akvarel
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, na vyžádání zajistíme odborný posudek.
Rozměr: 26 x 36 cm
Aktuální cena: 28 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 495
Příhozy: 51
Olej / lepenka
přiložen odborný posudek PhDr. Michael Zachař
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 305 000 Kč
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Id aukce: 2806
Účastníci: 18
Příhozy: 87
rozměr ve výřezu: 31 x 39 cm
Rozměr: 31 x 39 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5798
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1912, stav původní )
Rozměr: 60 x 40 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 3537
Olej / karton
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 2262
Barevný lept
Rozměr: 27 x 21,5 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 2692