čas serveru: 03:28:27

Viktorie Chaloupková

Název: Helena Suková

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 87, stav slušný )

Rozměr: 100 x 85 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 6311

Vilém Cihelka

Název: Jarní tání

Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem

Rozměr: 55 x 80 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6163

Vilém František Šebor

Název: Městská brána

( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav původní )

Rozměr: 30 x 34 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1658

Vilém František Šebor

Název: Ulička

Rozměr: 30 x 34 cm

Aktuální cena: 500 Kč

Vyvolávací cena: 500 Kč

Id aukce: 1659

Vilém Kreibich

Název: Lokomotiva 498.0

Olej / karton

Rozměr: 70 x 100 cm

Aktuální cena: 87 000 Kč

Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Id aukce: 5907

Příhozy: 90

Vilém Kreibich

Název: Zátiší

Olej / lepenka

Rozměr: 59 x 53 cm

Aktuální cena: 17 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Id aukce: 896

Příhozy: 77

Vilém Plocek

Název: Vltavský den

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1965, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 59 x 69 cm

Aktuální cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 1860

Vilém Plocek

Název: Nákladní loď

Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )

Rozměr: 43 x 83 cm

Aktuální cena: 4 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5253

Vilém Plocek

Název: Nákladní loď

Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 40 x 50 cm

Aktuální cena: 2 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5872

Vilém Trsek

Název: V lukách

Olej / plátno
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )

Rozměr: 46 x 66,5 cm

Aktuální cena: 49 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Id aukce: 2668

Příhozy: 67

Vilém Wünsche

Název: Běžkař

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 43 x 45 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5378

Vincenc Beneš

Název: Zátiší se džbánem a talířem

Akvarel / papír
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 31 x 40,5 cm

Aktuální cena: 5 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5761

Vincent van Gogh

Název: Rybářské bárky v Saintes- Maries-De-La-Mer

Tisk / Reprodukce
( stav slušný )
rámováno pod sklem

Rozměr: 18 x 23 cm

Aktuální cena: 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 5476

Vinklář

Název: Postavy

( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 20 x 29 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 2521

Vinšová

Název: Portrét I.

Olej / dřevo

Rozměr: 80 x 54 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1794

Vinšová

Název: Portrét II.

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 80 x 54 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 400 Kč

Id aukce: 1796

Vinšová

Název: Portrét III.

Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 60 x 50 cm

Aktuální cena: 400 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 1797

Viola van Rosse

Název: Pasáček

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 49 x 56 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Id aukce: 3168

Vít Skála

Název: Kostelík

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )

Rozměr: 34 x 49 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč

Id aukce: 126

Vít Skála

Název: Polní cesta

Olej / plátno

Rozměr: 80 x 60 cm

Aktuální cena: 11 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 3293