Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 25, stav slušný )
obraz je uveden v soupisu díla pod číslem 169, na straně 22
( autorova manželka s dcerou )
Rozměr: 45 x 38 cm
Aktuální cena: 63 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Id aukce: 5687
Příhozy: 55
Akvarel zesílený temperou
( nesignováno, přiložen odborný posudek PhDr. Fr. Dvořák, stav slušný )
Rozměr: 30,5 x 19,5 cm
Aktuální cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5989
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 45, obraz je uveden v soupisu díla Václav Špála na str. 148 pod číslem 1754, stav perfektní )
k obrazu je přiložen písemný posudek PhDr. Jaromír Zemina
Rozměr: 15,5 x 32 cm
Aktuální cena: 310 100 Kč
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Id aukce: 1406
Příhozy: 84
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1943, obraz odborně vyčištěn, kvalitní dobový rám, stav perfektní )
- dílo bylo publikováno v Václav Špála - Soupis díla 2002, pod číslem 1623, na str. 138
Rozměr: 13,5 x 16 cm
Aktuální cena: 375 000 Kč
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Id aukce: 3966
Příhozy: 92
Akvarel
( signováno vpravo dole, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 30 x 22 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 22 cm
Aktuální cena: 45 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6039
Příhozy: 74
Linoryt
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
rozměr ve výřezu: 19,5 x 14 cm
Rozměr: 19,5 x 14 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3486
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1941, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
obraz uveden v soupise díla Václav Špála, pod číslem 1431, strana 126
Rozměr: 20 x 28 cm
Aktuální cena: 380 000 Kč
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Id aukce: 1184
Příhozy: 86
Kresba / tužka / papír
( signováno vpravo dole, datováno 1916, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 11 x 11 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 11 x 11 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6078
Příhozy: 57
Olej / plátno
Rozměr: 40,5 x 34 cm
Aktuální cena: 495 000 Kč
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Id aukce: 966
Příhozy: 96
Pastel / papír
( signováno vlevo dole, datováno 21, stav slušný )
rámováno pod sklem
konzultováno s prof. Dvořákem
Rozměr: 42 x 42 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5830
Linoryt / karton
rozměr ve výřezu: 28 x 22 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 28 x 22 cm
Aktuální cena: 24 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5845
Příhozy: 65
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 69 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3157
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 200 Kč
Id aukce: 3985
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný)
Rozměr: 50 x 68 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 2967
Olej / plátno
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5462
Olej / plátno
- přípis autora na zadní straně
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6491
Olej / lepenka
Rozměr: 45 x 35 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6301
Olej / lepenka
Rozměr: 39 x 53 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5808
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4563
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 40 x 48 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4565