Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1943, stav slušný )
Rozměr: 66 x 50 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1682
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 41 x 52 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 1459
Litografie
rámováno pod sklem
Rozměr: 30 x 38 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 6144
Olej / plátno
( signováno na zadní straně, stav původní )
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5211
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 35 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5212
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 41 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5213
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3713
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3715
Olej / plátno
Rozměr: 34 x 42 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3716
Olej / plátno
Rozměr: 32 x 43 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3739
Olej / plátno
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5968
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 87, stav slušný )
Rozměr: 100 x 85 cm
Aktuální cena: 4 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 6311
Pastel / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1990, stav slušný )
rozměr ve výřezu: 55 x 80 cm
rámováno pod sklem
Rozměr: 55 x 80 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6163
( signováno vpravo dole, datováno 1934, stav původní )
Rozměr: 30 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1658
Rozměr: 30 x 34 cm
Aktuální cena: 500 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 1659
Olej / karton
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 87 000 Kč
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Id aukce: 5907
Příhozy: 90
Olej / lepenka
Rozměr: 59 x 53 cm
Aktuální cena: 17 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Id aukce: 896
Příhozy: 77
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1965, obraz odborně vyčištěn, stav perfektní )
Rozměr: 59 x 69 cm
Aktuální cena: 7 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 1860
Tempera
( signováno vpravo dole, datováno 1970, stav slušný )
Rozměr: 43 x 83 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5253
Tempera / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 40 x 50 cm
Aktuální cena: 2 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5872