Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 43 x 45 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5378
Akvarel / papír
( signováno vlevo dole, stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 31 x 40,5 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5761
Tisk / Reprodukce
( stav slušný )
rámováno pod sklem
Rozměr: 18 x 23 cm
Aktuální cena: 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 5476
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 20 x 29 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2521
Olej / dřevo
Rozměr: 80 x 54 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1794
Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 80 x 54 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 1796
Olej / dřevo
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 60 x 50 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 1797
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 49 x 56 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Id aukce: 3168
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
Rozměr: 34 x 49 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 126
Olej / plátno
Rozměr: 80 x 60 cm
Aktuální cena: 11 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 3293
Olej / plátno
Rozměr: 93 x 67 cm
Aktuální cena: 10 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4576
Příhozy: 47
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1974, stav původní )
Rozměr: 40 x 130 cm
Aktuální cena: 2 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 4732
Olej / lepenka
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3839
Olej / lepenka
Rozměr: 49 x 68 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2480
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1965, stav původní )
Rozměr: 50 x 66 cm
Aktuální cena: 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3389
Olejová tempera / překližka
( signováno vlevo dole, datováno 1990, stav slušný )
Rozměr: 29 x 19 cm
Aktuální cena: 1 400 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2970
Olej / plátno
Rozměr: 66 x 97 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 5394
Strukturální grafika
( signováno vpravo dole, datováno 58, stav původní )
číslováno 58/100
Rozměr: 7 x 9 cm
Aktuální cena: 7 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2685
Strukturální grafika
číslováno 21/100
Rozměr: 7 x 9 cm
Aktuální cena: 10 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2686
Olej / sololit
Rozměr: 40 x 60 cm
Aktuální cena: 400 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč
Id aukce: 2213