čas serveru: 07:26:33

Název: Míšeňské sousoší ( figura )

Porcelán
( nepoškozeno, značeno na spodní straně, stav slušný )

Rozměr: výška: 23 cm

Aktuální cena: 4 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 6198

Název: Zátiší se džbánem

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1868, rentolováno, stav původní )

Rozměr: 50 x 40 cm

Aktuální cena: 7 000 Kč

Vyvolávací cena: 6 500 Kč

Id aukce: 3127

Název: Podzimní nálada

Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )

Rozměr: 33 x 48 cm

Aktuální cena: 300 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 4663

Název: Horská krajina

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem

Rozměr: 38 x 49 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 700 Kč

Id aukce: 5431

Název: Míšeňský talíř

Porcelán
( nepoškozen, značeno na zadní straně, stav slušný )

Rozměr: průměr: 20 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 6199

Název: Bruslení na rybníce

Olej / dřevo

Rozměr: 20 x 25 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Id aukce: 1080

Název: Šeříky

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )

Rozměr: 50 x 70 cm

Aktuální cena: 700 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Id aukce: 5432

Název: Míšeňský talíř

Porcelán

Rozměr: průměr: 20 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 6200

Název: Dezertní souprava na vajíčka pro dvě osoby

Alpaka
( neznačeno, stav slušný )

Rozměr: výška: 20 cm, průměr: 19 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6201

Název: Příborník

Historismus
materiál: z masivního dubu
( kolem roku 1880, vyřezávané dekorativní motivy, stav původní )
horní nástavbu s policemi lze sundat ( pouze na čepech ), může sloužit i jako komoda
doprava dle předchozí domluvy možná

Rozměr: v: 183 cm, š: 155 cm, h: 63 cm

Aktuální cena: 4 100 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3898

Název: Předjaří

Olej / sololit

Rozměr: 34 x 60 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5178

Název: Dezertní souprava na vajíčka pro čtyři osoby

Alpaka
( neznačeno, stav slušný )

Rozměr: výška: 25 cm, průměr: 20 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6202

Název: Obrazový rám

Dřevo / dřevořezba
( stav původní, lehce poškozené dva rohy )
vnitřní rozměr pro obraz : 60 x 100 cm

Rozměr: 60 x 100 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 100 Kč

Id aukce: 3387

Název: Horská krajina

Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 66 x 46 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Id aukce: 1596

Název: Na břehu

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 4157

Název: Za humny

Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )

Rozměr: 35 x 46 cm

Aktuální cena: 800 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Id aukce: 5181

Název: Portrét ženy

Olej / plátno

Rozměr: 52 x 39 cm

Aktuální cena: 1 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6206

Název: Zátiší

Olej / lepenka

Rozměr: 36 x 40 cm

Aktuální cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 300 Kč

Id aukce: 5439

Název: Plachetnice

Rozměr: 35 x 25 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6207

Olej / plátno
( nesignováno, obraz neodborně opraven, stav původní )
po předchozí dohodě lze zajistit opravu

Rozměr: 66 x 96 cm

Aktuální cena: 1 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 3392