Porcelán
( nepoškozeno, značeno na spodní straně, stav slušný )
Rozměr: výška: 23 cm
Aktuální cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 6198
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1868, rentolováno, stav původní )
Rozměr: 50 x 40 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Id aukce: 3127
Olej / plátno
( nesignováno, stav původní )
Rozměr: 33 x 48 cm
Aktuální cena: 300 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 4663
Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav původní )
rámováno pod sklem
Rozměr: 38 x 49 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 700 Kč
Id aukce: 5431
Porcelán
( nepoškozen, značeno na zadní straně, stav slušný )
Rozměr: průměr: 20 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 6199
Olej / dřevo
( nesignováno, obraz odborně vyčištěn, dekorativní rám, stav perfektní )
Rozměr: 20 x 25 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 1080
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 50 x 70 cm
Aktuální cena: 700 Kč
Vyvolávací cena: 600 Kč
Id aukce: 5432
Porcelán
Rozměr: průměr: 20 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 6200
Alpaka
( neznačeno, stav slušný )
Rozměr: výška: 20 cm, průměr: 19 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6201
Historismus
materiál: z masivního dubu
( kolem roku 1880, vyřezávané dekorativní motivy, stav původní )
horní nástavbu s policemi lze sundat ( pouze na čepech ), může sloužit i jako komoda
doprava dle předchozí domluvy možná
Rozměr: v: 183 cm, š: 155 cm, h: 63 cm
Aktuální cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3898
Olej / sololit
Rozměr: 34 x 60 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5178
Alpaka
( neznačeno, stav slušný )
Rozměr: výška: 25 cm, průměr: 20 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6202
Dřevo / dřevořezba
( stav původní, lehce poškozené dva rohy )
vnitřní rozměr pro obraz : 60 x 100 cm
Rozměr: 60 x 100 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 100 Kč
Id aukce: 3387
Olej / plátno
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 66 x 46 cm
Aktuální cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Id aukce: 1596
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 30 x 40 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 4157
Olej / lepenka
( nesignováno, stav slušný )
Rozměr: 35 x 46 cm
Aktuální cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 5181
Olej / plátno
Rozměr: 52 x 39 cm
Aktuální cena: 1 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6206
Olej / lepenka
Rozměr: 36 x 40 cm
Aktuální cena: 600 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč
Id aukce: 5439
Rozměr: 35 x 25 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6207
Olej / plátno
( nesignováno, obraz neodborně opraven, stav původní )
po předchozí dohodě lze zajistit opravu
Rozměr: 66 x 96 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 3392