čas serveru: 19:30:57

Vladimír Havel

Název: Borovice

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Vladimír Havel 1904 - 1986
narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.

Rozměr: 55 x 66 cm

Aktuální cena: 3 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Id aukce: 6258

Vladimír Hroch

Název: Kytice

Olej / plátno
( signováno vlevo dole, datováno 1965, stav slušný )

Rozměr: 90 x 70 cm

Aktuální cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Id aukce: 5586

Vladimír Jandejsek

Název: Strojek alla Gross

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 46 x 34 cm

Aktuální cena: 4 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6400

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší se svícnem

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 33 x 43 cm

Aktuální cena: 1 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6401

Vladimír Jandejsek

Název: Pláž

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, stav slušný )
- rámováno pod sklem

Rozměr: 45 x 45 cm

Aktuální cena: 2 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6402

Vladimír Jandejsek

Název: Danac - Paris

Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1991, stav slušný )

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 2 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6155

Vladimír Jandejsek

Název: Jantra tajemství

Olej / plátno

Rozměr: 65 x 90 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 6159

Vladimír Jandejsek

Název: Rytíř s parukou a kytičkou

Olej / sololit

Rozměr: 76 x 60 cm

Aktuální cena: 1 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5701

Vladimír Jandejsek

Název: Soluň

Olej / sololit
( signováno vlevo nahoře, datováno 1995, stav slušný )

Rozměr: 52 x 68 cm

Aktuální cena: 4 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5702

Vladimír Jandejsek

Název: Frýdštejn

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 42 x 29 cm

Aktuální cena: 1 800 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5960

Vladimír Jandejsek

Název: Nafoukaný mládenec

Olej / lepenka

Rozměr: 56 x 35 cm

Aktuální cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 5962

Vladimír Jandejsek

Název: Kosmická dráha

Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1976, stav slušný )

Rozměr: 42 x 54 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5709

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s poháry

Olej / překližka
( signováno vlevo nahoře, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 37 x 48 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5717

Vladimír Jandejsek

Název: Květina

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )

Rozměr: 43 x 20 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5723

Vladimír Jandejsek

Název: Palmy

Olej / sololit
( signováno vpravo uprostřed, datováno 1984, stav slušný )

Rozměr: 32 x 35 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5745

Vladimír Jandejsek

Název: Fantazie III.

Olej / lepenka

Rozměr: 30 x 42 cm

Aktuální cena: 1 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5747

Vladimír Jandejsek

Název: Zátiší s karafou

Olej / lepenka
( signováno vlevo dole, datováno 1989, stav slušný )

Rozměr: 30 x 40 cm

Aktuální cena: 7 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5749

Vladimír Jandejsek

Název: Signál

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1973-6, stav slušný )

Rozměr: 25 x 24 cm

Aktuální cena: 14 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Id aukce: 5750

Vladimír Jandejsek

Název: Kouzelník

Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1995, stav slušný )

Rozměr: 35 x 28 cm

Aktuální cena: 1 700 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6525

Vladimír Jandejsek

Název: Květiny

Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav slušný )

Rozměr: 32 x 27 cm

Aktuální cena: 1 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Id aukce: 6526