Litografie
(signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 32 x 28 cm
Aktuální cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Id aukce: 4766
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, obraz odborně vyčištěn, datováno 62, stav perfektní )
Na zadní straně štítek Svaz čs. výtvarných umělců
Rozměr: 33 x 46 cm
Aktuální cena: 41 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 1087
Příhozy: 54
Olej / plátno
( nesignováno, kolem roku 1950, stav původní )
Rozměr: 65 x 80 cm
Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 4505
Olej / plátno
Rozměr: 70 x 100 cm
Aktuální cena: 72 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Id aukce: 6061
Příhozy: 63
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav slušný )
původ obrazu z rodiny autora
Vlastislav Lachout *13. 2. 1935 v Kyjích u Prahy
malíř, restaurátor.
Skupina 66
Rozměr: 75 x 55 cm
Aktuální cena: 3 500 Kč
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Id aukce: 5246
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav původní )
původ obrazu z rodiny autora
malíř, restaurátor.
Skupina 66
Rozměr: 81 x 100 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Id aukce: 5257
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )
původ obrazu z rodiny autora
malíř, restaurátor.
Skupina 66
Rozměr: 57 x 138 cm
Aktuální cena: 11 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Id aukce: 5514
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 9 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Id aukce: 1252
( signováno dole uprostřed, datováno 1903, stav původní )
Rozměr: 22 x 19 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 227
Olej / plátno
Rozměr: 35 x 50 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1803
Olej / dřevo
Rozměr: 50 x 60 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 5929
Olej / plátno
Rozměr: 67 x 102 cm
Aktuální cena: 7 000 Kč
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Id aukce: 6247
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav perfektní )
Rozměr: 50 x 65 cm
Aktuální cena: 5 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 6294
Olej / plátno
( signováno vpravo dole, datováno 1956, žák prof. E. Dítěte a Jaksche a dále pak prof. Schwaingra , stav perfektní )
Rozměr: 38 x 55 cm
Aktuální cena: 5 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Id aukce: 1237
Olej / plátno
( signováno vlevo dole, stav slušný )
Rozměr: 35 x 51 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Id aukce: 3927
Olej / plátno
Rozměr: 46 x 66 cm
Aktuální cena: 4 900 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč
Id aukce: 3285
( signováno monogramem VP, datováno 94 vpravo dole, stav původní )
Rozměr: 23 x 15 cm
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Id aukce: 5985
Příhozy: 51
Akvarel / kvaš
( signováno monogramem VP vpravo dole, rámováno, papír v místě přeložen, stav původní )
Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.
Vojtěch Preissig
grafik, typograf, malíř, ilustrátor
studoval na pražské UMPRUM u prof. Ohmanna,
polupracoval s Alfonsem Muchou a studoval grafické techniky v soukromých ateliérech Delauna a Schmida
Rozměr: 48 x 115 cm
Aktuální cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Id aukce: 3182
Barevná akvatinta
( signováno vpravo dole, stav perfektní )
Rozměr: 15 x 11 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 2221
Olej / lepenka
Rozměr: 30 x 50 cm
Aktuální cena: 12 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 4618
Příhozy: 51