Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1981, stav slušný )
Rozměr: 41 x 51 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6015
Olej / sololit
( signováno vpravo nahoře, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 39 x 19 cm
Aktuální cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Id aukce: 6527
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 34 x 46 cm
Aktuální cena: 3 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6016
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1993, stav slušný )
Rozměr: 40 x 52 cm
Aktuální cena: 4 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6017
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1988, stav slušný )
Rozměr: 45 x 49 cm
Aktuální cena: 2 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6018
Olej / sololit
( signováno dole uprostřed, datováno 1994, stav slušný )
Rozměr: 77 x 40 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6019
Olej / sololit
Rozměr: 45 x 34 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6276
Olej / sololit
Rozměr: 55 x 42 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6280
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1989, stav slušný )
Rozměr: 43 x 58 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6281
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, stav slušný )
Rozměr: 45 x 49 cm
Aktuální cena: 6 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5816
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1997, stav slušný )
Rozměr: 45 x 61 cm
Aktuální cena: 4 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5818
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1983, stav slušný )
Rozměr: 60 x 47 cm
Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5563
Olej / sololit
( signováno vpravo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 34 x 54 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5820
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1984, stav slušný )
Rozměr: 35 x 67 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6085
Olej / sololit
Rozměr: 35 x 77 cm
Aktuální cena: 1 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6086
Olej / sololit
Rozměr: 45 x 75 cm
Aktuální cena: 2 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 6087
Olej / sololit
( signováno vlevo dole, datováno 1996, stav slušný )
Rozměr: 87 x 61 cm
Aktuální cena: 1 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5588
Olej / sololit
Rozměr: 44 x 75 cm
Aktuální cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5857
Olej / plátno
( signováno vpravo nahoře, datováno 1991, stav slušný )
Rozměr: 65 x 90 cm
Aktuální cena: 2 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5603
Olej / lepenka
( signováno vpravo dole, datováno 1978, stav slušný )
Rozměr: 60 x 48 cm
Aktuální cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Id aukce: 5860